"Будівельник" обіграв "Галичину"

06 лютого 21:30
Переглядів: 287
Галичина
«Будівельник» і «Політехніка-Галичина» завершили регулярний чемпіонат яскравою грою, в якій жодна з команд не хотіла поступатися, але завдяки ривку у третій чверті перемогу з рахунком 87-69 святкували кияни.
 
Хід гри
 
Першу половину команди завершили за рахунку 37-35 на користь «Будівельника», який насамперед переважав суперника у трисекундній. Господарі паркету відкрили рахунок і лідирували до середини стартового періоду, аж поки Ілля Шемосюк не вивів «левів» уперед. Утім, надалі команди по черзі вели з гандикапом у кілька очок, хоча загалом господарі паркету й мали незначну перевагу.
 
Ключовою стала третя десятихвилинка, яку команда Володимира Коваля виграла з рахунком 25-16. Андрій Малиш, котрий чудово проводить останні поєдинки, видав результативну серію, забиваючи з будь-яких дистанцій, з периметра його підтримали Максим Луценко та Сергій Горбенко, а наприкінці чверті своє слово сказав Артем Буцький. До заключного періоду кияни підійшли, ведучи +11 і зумівши втримати переможний розрив у рахунку. 
 
Статистика
 
Артем Буцький приніс «Будівельнику» 19 очок і віддав 6 передач партнерам. По 14 очок здобули Андрій Малиш і Сергій Горбенко, який, крім того, зібрав 7 відскоків. 10 очок і 9 підбирань на рахунку Максима Луценка, 10 очок і 5 підбирань – В'ячеслава Моторчука.
 
Ларрі Хол став найкращим у складі «Галичини», відзначившись 14 очками, 9 підбираннями та 5 передачами. 18 очок на рахунку Іллі Шемосюка, 11 очок – Сергія Козлова.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: