Будівництво арен для Євробаскет-2015 у Львові та Одесі розпочнеться в липні

15 червня 21:15
Переглядів: 405
євробаскет

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул відзначає, що будівництво багатофункціональних арен для проведення Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року у Львові та Одесі розпочнеться у липні цього року.

"В Україні вже будують 4 мультифункціональні арени. Зокрема, у травні президент заклав капсулу у фундамент арени у Дніпропетровську, а прем'єр-міністр у фундамент арени в Києві. В Одесі та Львові будівництво у липні, зараз йдуть всі необхідні бурові та геодезичні роботи" - сказав він виступаючи в ході міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners" в Києві в п'ятницю.

О.Вілкул нагадав, що арени для Євробаскет-2015 будуть побудовані за кошти приватних інвесторів, що складе близько 3 млрд грн, а держава допоможе їм погасити відсотки за кредитами в рамках механізму державно-приватного партнерства.

Крім того, він підкреслив, що в рамках підготовки до Євробаскет-2015 реалізується програма з розвитку масового баскетболу в Україні, для цих цілей планується побудувати понад 2 тис. сучасних майданчиків для баскетболу та стрітболу практично у всіх містах України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: