Будівництво арени Львова до Євро-2012 – у графіку!

17 серпня 21:00
Переглядів: 371
Default Image

Деякі інформаційні видання нещодавно поширили інформацію про начебто відставання будівництва львівського стадіону від графіків. Спростовує цей недостовірний факт генеральний директор ДП «Західінфрапроект» Володимир Шадрін, який запевняє: «Будівництво львівського євростадіону триває цілодобово згідно затвердженого деталізованого графіку, тому до середини осені усі роботи повинні бути виконані, адже 28 жовтня Президент України урочисто відкриє об’єкт». 

Керівник «Західінфрапроекту» додає, що незважаючи на прискорені темпи будівництва львівського стадіону, щоденно за якістю робіт стежить технічний нагляд Замовника, відділ операційного контролю Генпідрядника та авторський нагляд проектної організації.

За словами пана Шадріна, зараз готовність львівського стадіону сягає майже 80%. Адміністративно-побутовий корпус готовий до експлуатації на 89%, футбольне поле на 61% , об’єкти інфраструктури — близько 60%. Будівельники прокладають інженерні системи, встановлюють обладнання, продовжують внутрішньо-оздоблювальні роботи.

На футбольному полі фахівці повністю влаштували системи дренажів, змонтували на 80% систему поливу і розпочали влаштовувати основу з піску та підігрів. Також активно продовжуються роботи з благоустрою території навколо стадіону: на 92% збудовані пожежні резервуари, будівельники будують автодороги та відкриті автостоянки, пішохідні доріжки і завершують влаштовувати пожежно-декоративні водоймища.

На споруджені євростадіону залучено понад 1140 чоловік та 86 одиниць техніки.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: