"Будо-марафон-2016" - відкритий кубок з японських класичних бойових мистецтв

03 червня 11:30
Переглядів: 622
Будо-марафон-2016

З 06 по 12 червня Академія Айкібудзюцу та Львівська федерація Айкідо Йосінкан при сприянні Львівської обласної держадміністрації та Управління молоді, сім‘ї та спорту Львівської міської ради проводить «Відкритий кубок м. Львів та області з японських класичних бойових мистецтв – «Будо-марафон-2016» в рамках тижня японської культури та мистецтв у м. Львів»

Місце проведення заходу - м. Львів, вул. Хуторівка, 4-б, ВЦ «Шувар-Експо»

«Відкритий кубок м. Львів та області з японських класичних бойових мистецтв – «Будо-марафон-2016» в рамках тижня японської культури та мистецтв у м. Львів є унікальним Європейським та українським заходом не тільки тому, що представляє багато японських бойових мистецтв та видатну плеяду європейських майстрів. Цей проект був першим подібного роду міжстильових змагань на теренах цілої Європи без огляду на види японських класичних бойових мистецтв. Для Львова зокрема цей захід з класичних японських бойових мистецтв є "майданчиком" обміну досвідом для вітчизняних та європейських майстрів та можливістю продемонструвати рівень своїх шкіл. У змаганнях братимуть участь спортсмени від п’яти до 65 років

Захід буде проводитись під керівництвом провідних європейських майстрів:

  • сенсей Луїджі Карніель Швейцарія, 7 Дан  Дайто-рю айки дзю дзюцу, 5 Дан  Катори синто рю
  • сенсей Лоран Карніель, Швейцарія, 3 Дан  Дайто-рю айки дзю дзюцу, 3 Дан Карате Вадо-рю, 2 Дан  Катори синто рю
  • сенсей Роберто Гранаті, 4 Дан Дайто рю Айкідзю-дзюцу, Італія, Верона 

Метою заходу є популяризація здорового способу життя серед населення м.Львова та області, особливо серед дітей та молоді, осіб старшого віку. Створення умов для розвитку зацікавленості японськими бойовими мистецтвами у м.Львові, райцентрах Львівщини з метою подальшої практики японських бойових мистецтв за допомогою  ГО «Академія Айкібудзюцу» та споріднених федерацій  японських бойових мистецтв. Відбір та селекція майбутніх тренерів та відкриття нових секцій у м. Львів та області. Популяризація японської культури та мистецтва, японських єдиноборств, як рушійної сили успіху Японії після війни. 

Логічним продовженням посилених тренувань по шість годин в день (на протязі 7-х днів) за участю студентів ГО «Академія Айкібудзюцу» і гостей з України та Європи з проведенням змагальних поєдинків стануть підсумкові  змагання «Відкритий кубок м. Львова з класичних японських бойових мистецтв», які відбудуться у неділю, 12 червня, з 15:00 на гостинних теренах ВЦ «Шувар-Експо»

А 15-16 червня відбудуться виїзні майстер-класи та показові виступи по Львівській області, м. Миколаїв, м. Стрий, м. Дрогобич, м.Жовква.

Достойним завершенням цього спортивного марафону стане здача іспитів студентів Академії Айкібудзюцу на майстерські та учнівські ступені з Айкідо Йосінкан, яки будуть проходити 13 та 25 червня у м.Львові, а 18-19 червня – у смт. Воловець, Полонина Боржава

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: