"Буковина" (Чернівці) – переможець турніру з футболу "Меморіал Богдана Дебенка"

24 серпня 19:45
Переглядів: 371
Дебенко

Упродовж трьох днів на футбольних полях франківських стадіонів "Наука" і "Гірка" відбувались матчі 5-го традиційного турніру з футболу "Меморіал Богдана Дебенка".

В цьому році у турнірі за головний приз і нагороди боролись 8 команд. Учасниками "Меморіалу-2017" стали футболісти 2003 року народження ДЮСШОР "Прикарпаття-1" та "Прикарпаття-2" (Івано-Фанківськ), ДЮСШ № 3 (Івано-Фанківськ), ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Фанківськ), "Атлет" (Київ), ФК "Львів", "Галичина" (Львів), "Буковина" (Чернівці).

18 серпня на турнірі були зіграні матчі другого та третього турів, в яких були зафіксовані наступні результати:

ГРУПА "А" (стадіон "Гірка"), ІІ тур.

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" – "Галичина" – 6:2

"Атлет" – ДЮСШ № 3 – 2:2

ІІІ тур.

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" – ДЮСШ № 3 – 2:1

"Галичина" – "Атлет" – –:+

ГРУПА "А"

МКомандаІВНПМзМпО
1 СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ) 3 3 0 0 11 4 9
2 "Атлет" (Київ) 3 1 1 1 3 5 4
3 "Галичина" (Львів) 3 1 0 2 5 6 3
4 ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) 3 0 1 2 3 7 1

ГРУПА "Б" (стадіон "Наука"), ІІ тур.

"Буковина" – ФК "Львів" – 6:0

ДЮФК "Ніка-05" – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" – 0:0

ІІІ тур.

ФК "Львів" – ДЮФК "Ніка-05" – 2:2

"Буковина" (Чернівці) – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" – 4:0

ГРУПА "Б"

МКомандаІВНПМзМпО
1 "Буковина" (Чернівці) 3 3 0 0 20 0 9
2 ФК "Львів" (Львів) 3 1 1 1 4 8 4
3 ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) 3 0 2 1 2 12 2
4 СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ) 3 0 1 2 0 6 1

19 серпня були зіграні стикові матчі команд груп "А" і "Б".

Матч за 7-8 місця

ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР "Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ) – 1:1 (пен. 2:3)

Матч за 5-6 місця

"Галичина" (Львів) – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) – –:+

Матч за 3-4 місця

"Атлет" (Київ) – ФК "Львів" (Львів) – 0:0 (пен. 5:3)

Матч за 1-2 місця (стадіон "Гірка")

СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ) – "Буковина" (Чернівці) – 1:2

У підсумку місця на юнацькому турнірі з футболу, присвяченому пам'яті Богдана Дебенка, розподілилися наступним чином:

  • 1. "Буковина" (Чернівці)
  • 2. СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ)
  • 3. "Атлет" (Київ)
  • 4. ФК "Львів" (Львів)
  • 5. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)
  • 6. "Галичина" (Львів)
  • 7. СДЮСШОР "Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ)
  • 8. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)

Переможцям і призерам турніру вручили кубки, медалі та грамоти. Також були названі кращими в номінаціях та відзначені індивідуальними призами:

  • Кращий воротар – Максим Снищ ("Буковина")
  • Кращий захисник – Андрій Саченко ("Атлет")
  • Кращий півзахисник – Тарас Петрівський (ФК "Львів")
  • Кращий нападник – Андрій Андрійчук (СДЮСШОР "Прикарпаття")
  • Кращий бомбардир – Руслан Нелей-Пієв ("Буковина")
  • Кращий гравець – Ярослав Багрій (СДЮСШОР "Прикарпаття")
За матеріалами: ifff.if.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити