"Буковина": на прикметі екс-воротар ФК "Львів" і екс-форвард "Ниви"

02 березня 08:50
Переглядів: 242
Лакуста

Чернівчани переглядають потенційних новачків. Ось імена кількох гравців, які можуть підсилити Буковину.

22-річний воротар Роман Чопко - вихованець ФК Львів, який грав за дубль цього клубу. В останніх сезонах виступав за клуб польської третьої ліги - Сталь (Санок). 

23-річний нападник Олександр Лакуста - вихованець буковинського футболу, починав професійну кар'єру в чернівецькому клубі. Виступав також у складі тернопільської Ниви, хмельницького Динамо, після зняття цього клубу з другої ліги був помічений в декількох аматорських колективах - UPG (Коростень), Била-Урожай (Чернівецька обл). 

Ще два гравці - захисники на прізвища Власюк та Давидчук. Перший з них - колишній захисник дубля Севастополя. 22-річний Андрій Власюк грав за ЦСКА, рівненський Верес, ФК Львів, а також Севастополь.

Останнім часом після зняття з чемпіонату "моряків" грав у рідній Житомирській області. Другий - його одноліток Максим Давидчук. Як і ще кілька гравців Буковини, пройшов школу донецького Металурга. Викликався в юнацьку збірну. Грав за Гірник-Спорт і - останнім часом - за Макіїввугілля. 

Також чернівчани випробували у справі 22-річного Антона Яшкова. Цей воротар в останні роки був лідером дубля донецького Металурга, також пробував сили в ужгородській Говерлі і викликався в юнацькі збірні нашої країни. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: