Cамсон Ґодвін: "Де б я не був, "Карпати" – у моєму серці"

14 лютого 07:21
Переглядів: 315
годвін

Нігерійський півзахисник Cамсон Ґодвін за роки, проведені у Львові, став справжнім символом «Карпат». У складі «біло-зелених» він провів 261 матч. Це сьомий показник серед усіх гравців, які у різний час захищали кольори львівського клубу. А серед гравців-легіонерів – це рекордний показник.

У середині січня Ґодвін оголосив про завершення кар’єри гравця, втім, залишився працювати у структурі «Карпат» на посаді, як говорить Сем, «скаута» команди.

Самсон Ґодвін поспілкувався із тележурналом «ПроКарпати»:

– Звичайно, найкращий період у моїй кар’єрі припав на «Карпати». В моїй пам’яті – виступи у Першій лізі та Кубку України. Тоді ми обігрували всіх – «Шахтар», «Чорноморець», «Ворсклу». Це був неймовірний час. Згодом, із приходом в команду Олега Кононова, у нас розпочалася нове ера перемог. Ми грали у Лізі Європи на переповнених стадіонах. За гарної атмосфери ми провели два хороші сезони.

Коли я йшов з команди у «Волинь», все одно знав, що повернуся в «Карпати». Щоправда, ця впевненість зникла, коли поїхав виступати у Білорусь. Утім, де б я не був, я завжди підтримував зв’язок із хлопцями зі Львова. Я постійно спілкувався з тренерами, генеральним директором. Якось він і запропонував мені повернутися до Львова – саме тоді, коли мені це було дуже потрібно. Зрештою, Львів і «Карпати» завжди були і є в моєму серці.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: