Cамсон Ґодвін: "Я не вмів бити по воротах"

12 лютого 20:49
Переглядів: 113
годвін

Нігерійський півзахисник Cамсон Ґодвін за роки, проведені у Львові, став справжнім символом «Карпат». У складі «біло-зелених» він провів 261 матч. Це сьомий показник серед усіх гравців, які у різний час захищали кольори львівського клубу. А серед гравців-легіонерів – це рекордний показник.

У середині січня Ґодвін оголосив про завершення кар’єри гравця, втім, залишився працювати у структурі «Карпат» на посаді, як говорить Сем, «скаута» команди.

Самсон Ґодвін поспілкувався із тележурналом «ПроКарпати»:

– Не знаю, що б я робив без професії футболіста. Футбол дав мені життя. Тим паче у моєму рідному місті в Нігерії, де дуже високий рівень злочинності. У мене вдома молодим людям нема чим займатися. Та в Нігерії я ніколи не грав на професійному рівні, лише пробував свої сили в аматорському футболі. Мене підтримував один бізнесмен, який інвестував у мене гроші, щоб потім продати в європейський клуб.

У Нігерії на тренуваннях тренер робив акцент на тому, щоб навчити юних гравців віддавати точні паси. Ми мало працювали над ударами по воротах, тому по приходу в «Карпати» я мав з цим проблеми. Але тут мені постійно говорили: «Семе, просто частіше нанось удари по воротах. Не бійся!». Я старався дослухатися до слів товаришів і намагався покращити свій дальній удар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: