Cамсон Ґодвін: "Я знудився від футболу"

12 лютого 19:25
Переглядів: 123
Годвін

Нігерійський півзахисник Cамсон Ґодвін за роки, проведені у Львові, став справжнім символом «Карпат». У складі «біло-зелених» він провів 261 матч. Це сьомий показник серед усіх гравців, які у різний час захищали кольори львівського клубу. А серед гравців-легіонерів – це рекордний показник.

У середині січня Ґодвін оголосив про завершення кар’єри гравця, втім, залишився працювати у структурі «Карпат» на посаді, як говорить Сем, «скаута» команди.

Самсон Ґодвін поспілкувався із тележурналом «ПроКарпати»:

– Я зрозумів, що втратив інтерес до гри. Колись я щоранку з усмішкою йшов на тренування, але все змінилося. В останні шість місяців пррийшло розуміння, що хочу відпочити. Можна сказати, що я знудився від футболу, саме тому сказав собі «Стоп!».

Та я дуже хотів і надалі працювати в команді, у Львові. Сказав про це генеральному директору клубу, і він підтримав мене. Я дуже радий, адже можу отримати новий досвід. Я не хотів бути тренером, тому зараз працюю в клубі скаутом – шукаю нових талантів для нашої команди. У мене зявилося доволі багато різноманітної роботи, що мені дуже подобається. 

Переговорів щодо гравців я ще не вів. Та у мене питали думки про придбання Лєаніда Ковєля, з яким я грав колись у «Карпатах». Переконаний, що це дуже хороший футболіст, який знадобиться нашому клубу. Взагалі намагатимуся шукати гравців, які б приносили користь команді, прагнули за неї виступати, битися на полі за емблему «Карпат». Тільки так можна досягти успіху і в футболі, і в житті.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: