Cергій Тригубець: "Ураган" - одна з небагатьох команд, яка сама грає у футзал і дає грати супернику"

06 січня 14:23
Переглядів: 127
Тригубець

Гравець МФК "Кардинал-Рівне" прокоментував ігри 15 туру "Екстра-ліги"

 "Єнакієвець" - "Спортлідер+" 5:2

- Відверто кажучи, прогнозований результат. Навіть не знаю, за рахунок чого команда з Хмельницького могла взяти хоча б очко у лідера чемпіонату. Надто вже різний рівень команд.

"Локомотив" - "Енергія" 1:1

- "Енергія" одна з небагатьох команд, яка пристосувалася до гри "Локомотива". Про це свідчить результат в нинішньому регулярному чемпіонаті. У трьох іграх львів'яни взяли 5 очок - 2 нічиї та 1 перемога. Значить, на сьогоднішній день, "Енергія" сильніше чинного чемпіона.

"Ураган" - "ЛТК" 3:0

- "Ураган" - одна з небагатьох команд, яка сама грає у футзал і дає грати супернику. Але, у складі ЛТК в Івано-Франківську, через перебір жовтих карток, не змогли вийти Вершинін і Пічкуров. Вершинін зараз другий бомбардир в чемпіонаті. Хоча результат заслуговує на повагу. Луганська команда прагне грати в гостроатакуючий футзал. А в цьому матчі гостям так і не вдалося розпечатати ворота "Урагану". Отже, господарі майданчика змогли правильно підібрати тактику і, головне, скористатися нею.

- Сергію, чому команди грають так нестабільно в чемпіонаті. Після серії 2-3 вдалих ігор слідує провал?

- Важко сказати. Напевно, формула турніру дозволяє командам не викладатися в деяких іграх. Більшість фахівців ще перед чемпіонатом відзначало, що в першу четвірку потраплять "Єнакієвець", "Енергія", "Ураган" і "Локомотив". І, на сьогоднішній день, ці команди на 6-7 очок відірвалися від "Кардинал-Рівне" і ЛТК. Наприклад, нічия між "Локомотивом" і "Енергією" формально не відбилася на турнірній таблиці. Обидва клуби, як і раніше, в лідируючій групі. А ось рівненському і луганському колективам необхідно налаштовуватися на перемогу в кожному матчі. Можливо, при іншій формулі чемпіонату такого б не було. Звичайно, позначається мала кількість команд в "Екстра-Лізі". При більшій кількості команд сформувався б кістяк з 5-6 команд, які вели б боротьбу за медалі.

А взагалі, останнім тренером, якому вдавалося налаштувати в команді стабільну гру, був Станіслав Гончаренко. При ньому команда, могла виграти 4-5 ігор у чемпіонаті поспіль, ну, потім зіграти у нічию, дуже рідко програти. А потім знову слідувала чергова переможна серія. На сьогоднішній день такого в українському чемпіонаті немає. Ще хотів би відзначити низьку результативність чемпіонату. Про що говорити, якщо кращий бомбардир після 15 турів забив на сьогоднішній день всього 8 м'ячів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: