Чемпіон літньої Паралімпіади Андрій Демчук прочитає лекцію для громадських активістів

06 вересня 11:57
Переглядів: 905
Андрій Демчук

8 вересня чемпіон ХV літньої Паралімпіади (фехтування на візку) Андрій Демчук  прочитає лекцію на тему «Досягти неможливого» для громадських активістів, журналістів, представників міських рад та бізнесу із Бродів, Володимира-Волинського, Дрогобича, Дубного, Калуша та Червонограда.

Лекція відбуватиметься під час проведення у Львові Порадні: «Бюджети міст: розвиток vs проїдання», яка проходитиме 8-9 вересня в межах проекту «Київський Діалог»  за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

Окрім виступу Андрія Демчука, учасники заходу зможуть послухати лекцію від Дмитра Чічери, керівника вільного простору і коворкінгу «Халабуда» (м. Маріуполь), на тему  «Як робити те, що подобається, і розвивати місто»

Також в межах Порадні буде проведено дві дискусії на теми: «Відповідальність влади, громади, бізнесу за бюджет розвитку» і «Ангели» громади: шукати, комунікувати, залучати» та чотири майстер-класи: «Громадські простори: від ідеї до втілення», «Молодіжні центри: створення та ефективне функціонування», «Громадський бюджет: як отримати фінансування і реалізувати проект» та «Відкриті дані міста». 

Треніги на тему «Бюджетна адвокація» і «Громадський контроль над діями влади на місцевому рівні» проведе Гліб Канєвський, експерт Центру політичних студій та аналітики, а Віталій Загайний, громадський активіст, голова правління ГО «ЦеГрІн», розповість про місцеві фінанси та бюджетний процес на місцевому рівні.

Довідка:

Демчук Андрій - український фехтувальник. Чемпіон ХV Літніх Паралімпійських ігор – 2016 на шаблях серед спортсменів-візочників категорії А. Заслужений майстер спорту України. Має дві вищі освіти – закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичного виховання. Займається у секції фехтування Львівського регіонального центру «Інваспорт». Тренери: Колеснікова С.М., Нікулін В.М. Кандидат технічних наук, асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: