Чемпіонат Франківщини: проміжний фініш

05 липня 22:45
Переглядів: 388
футбол

В неділю відбувся 13 тур чемпіонату області та 9 тур обласної першості, що являлися останніми в першому колі. Футболісти відправились на літні канікули, а керівництво клубів активізується в пошуку підсилення перед вирішальною частиною сезону. В першій лізі трійка лідерів вже після першого кола забезпечила собі доволі комфортний відрив від найближчих переслідувачів. Саме час підбити проміжні підсумки.

Чемпіонат області. Перша ліга.

Найрезультативніша команда першої ліги коломийські "Карпати", успішно провівши матчі із основними конкурентами та маючи лише одну поразку в пасиві, розмістилася на вершині турнірної таблиці. Відрив від найближчих та, по суті, єдиних конкурентів в боротьбі за золото складає лише 3 очки. Це далеко не той показник, який не можливо буде ліквідувати за 12 матчів другого кола. До того ж в другому колі "Карпати" з основними конкурентами гратимуть на виїзді. Так що вся боротьба між коломийськими "Карпатами", брошнівськими "Кроно-Карпатами" та богородчанським "Газовиком" все ще попереду. Хоча, вже зараз можна відзначити одне: якщо не відбудеться різького погіршення фінансового становища жодної із команд, то саме вони й посядуть призові місця.

На цілих 6 очок від лідерів відстає івано-франківський "Ніка-Тепловик". Здавалося, відрив не значний. Та враховуючи те, як відіграли команди перше коло, дуже складно уявити, що підопічні Сергія Пташника ліквідують такий відрив.

До числа міцних середняків чемпіонату області можна віднести цілу групу команд: тлумацьке "Придністров'я", отинійську "Славію", яремчанські "Карпати", долинський "Нафтовик" та галицьке "Гал-Вапно-Енергетик". Кожна із команд по-різному стартували в чемпіонаті. Та для всіх них було характерне те, що вони могли неочікувано здивувати нас як позитивним, так і негативниабе результатом.

Напевно, найбільш стабільними із них були в першому колі тлумацьке "Придністров'я" та отинійська "Славія". Левову частку своїх очок ці команди набрали вдома. Та якщо для тлумацької команди місце в середині турнірної таблиці є звичним, то шоста позиція "Славії", однозначно, досягнення для клубу.

А от долинський "Нафтовик" та яремчанські "Карпати", чудово розпочавши сезон, ближче до його екватора опинилися в групі середняків. При цьому, обидві команди можуть занести собі в актив першу частину чемпіонату. Підопічні Степана Штеня продовжують боротьбу за обласний кубок. А команда Володимира Ковалюка, яка демонструвала пристойну гру та регулярно набирає очки, провалила лише кінцевий відрізок першої частини чемпіонату.

Галицький "Гал-Вапно-Енергетик", яке включили до групи міцних середняків, навпаки, жахливо розпочав чемпіонат. Та після розгрому в Коломиї команда, неначе, прокинулась, здобувши декілька перемог поспіль. При цьому галичани одночасно умудряються входити до числа найбільшш результативних та команд із найгіршою обороною.

А далі розмістилися команди, які в меншій чи більшій мірі можна віднести до числа аутсайдерів. На їхньому фоні вирізняється ФК "Снятин". Команда укомплектована добре, про проблеми з фінансуванням, на щастя, поки ніякої інформації не надходило. Та того результату, на який команда здатна, поки що немає.

Косівська "Гуцульщина" на старті чемпіонату справно набирала очки. Особливо вдома. Та в останніх турах щось відбувається не так в середині команди. І навіть перемогу в Отинії варто сприймати більше як поразку "Славії", ніж перемогу "Гуцульщини".

Схоже, саме снятинській калуській та косівські команді доведеться визначати, хто саме посяде 11-12-те місця та складе компанію угринівському "Соколу". Нагадую, що саме 3 команди, згідно регламенту, покине першу лігу за підсумками сезону. Якщо, звичайно, хтось із них не зійде з турнірної дистанції достроково.

та богородчанським

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: