Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. Перша ліга. Битва за медалі

29 жовтня 18:30
Переглядів: 696
Калуш

Офіційний сайт ФК “Калуш” повернувся до матчу, в якому брошнівські “Карпати” відчепили калушан від місця у трійці призерів.

Чемпіонат Івано-Франківської області. Перша ліга. Двадцять сьомий тур. 18 жовтня

ФК «Калуш» – «Карпати» Брошнів-Осада – 1:2 (1:1)
Голи: Орест Януш (16) – Михайло Ляхович (21), Георгій Яворський (87-пен.).
Калуш, стадіон «Хімік», +14°С, 500 глядачів.

Склади команд:

Калуш: Вандзіляк Андрій, Олевич Ярослав (К), Драган Назарій, Гладенький Віталій (Гудак Степан, 46), Новицький Андрій, Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Лаврінок Василь (Коско Юрій, 46), Боднар Олег (Асаре Гідеон Аддай, 81), Януш Орест, Драган Андрій
Карпати: Атаманчук Любомир (К), Покачайло Ромуальд (Кащій Микола, 75), Локатир Святослав, Громоляк Андрій, Барановський Олег, Боришкевич Володимир, Косован Мар’ян, Ляхович Михайло (Кузьмин Роман, 68), Локатир Олег (Яворський Георгій, 84), Кушецький Ігор, Романишин Ростислав (Христонько Юрій, 86)
Попередження: Гладенький Віталій (21), Гудак Степан (56) – Боришкевич Володимир (21)
Арбітри: Музика Олег; Стасинець Олег / Загнибіда Ігор. Інспектор і делегат ІФФФ: Овчар Ігор.

Цю чергову зустріч в Калуші принципових суперників останніх років не даремно назвали битвою за медалі чемпіонату області. Та якщо в першому колі змагань ФК «Калуш» зміг мінімально перемогти «Карпати» на їхньому стадіоні, то в цьому матчі задля збереження третього місця гостей цілком влаштовувала й нічия.

За приблизно рівної гри в першому таймі суперники по черзі обмінялися забитими голами. Спочатку Орест Януш на 100 відсотків використав свій шанс, коли після дальнього навісу від свого тезки Мельника пробив по воротах, і м’яч рикошетом від ноги брошнівського захисника залетів у сітку воріт за спиною Любомира Атаманчука.

Після цього гості помітно додали обертів, попутно спричинивши неприхований психологічний тиск на арбітра. Очевидно, це й далося взнаки на 20-й хвилині, коли Олег Музика упустив штрафний у бік «Карпат». Тоді в ігровому епізоді Ростислав Романишин у силовій боротьбі підштовхнув у спину капітана калушан Олевича, і м’яч від руки останнього пішов на кутовий. Відбувся навіс від прапорця, і Михайло Ляхович ударом із близької відстані зрівнює рахунок.

Після відпочинку команда з Брошнів-Осади зосередила свої зусилля, насамперед, в обороні, продемонструвавши закритий захисний футбол. Шукаючи хоч якісь шляхи до чужих воріт, тренер ФК «Калуш» Роман Драган вимушено провів низку замін, проте лава запасних значно довшою і, головне, ефективнішою виявилась у гостей. А за останні десять хвилин до фінального свистка вони провели декілька небезпечних атак, і в одній з них м’яч влучив у руку комусь із калуських захисників. Георгій Яворський холоднокровно виконав суддівський вирок, остаточно відчепивши тим самим калушан від місця у трійці призерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: