Чемпіонат України серед аматорів 2015. Анонс 3 туру

13 травня 11:42
Переглядів: 142
аматори

Перша частина групового етапу чемпіонату України 2015 р.

ІІI тур

13 травня (середа)


Група 1

«Рух» (Винники) — ОДЕК (Оржів)
17.00. Стадіон ім. Б. Маркевича

Арбітр: Яблонський А.Е.; Асистенти арбітра: Трач Б.Б., Бучинський Б.А. (всі - Тернопіль); Четвертий арбітр: Холявко А.Ю. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Кошура В.Г. (Чернівці)

 

ФК «Вінниця» — «Опір» (Львів)
18.00. Центральний міський стадіон

Арбітр: Солов'ян О.М.; Асистенти арбітра: Вітт О.Ф., Марчик О.В. (всі -Київ);Четвертий арбітр: Міськов В.П. (Вінниця); Спостерігач арбітражу: Криницький В.М. (Рівне)

Група 1. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 2 2 0 0 5:1 6
2 ОДЕК (Оржів) 2 1 0 1 3:1 3
3 ФК «Вінниця» 2 1 0 1 2:2 3
4 «Опір» (Львів) 2 0 0 2 0:6 0

Кращі бомбардири: г(п)
1. Каращенко Віктор (ОДЕК) — 3
2. Браславський Ярослав (ФК «Вінниця») — 2
3. Іванов Роман («Рух») — 2

 

Група 2

«Мал» (Коростень) — «Авангард» (Корюківка)
18.00. Стадіон «Спартак»

Арбітр: Арановський В.А.; Асистенти арбітра: Вишневський Ю.І., Зоренко Ю.В. (всі - Київ); Четвертий арбітр: Макарець О.І. (Житомирська); Спостерігач арбітражу:Васюта М.С. (Рівне)

 

«Єдність» (Плиски) — «Колос» (Ковалівка)
16.30. Стадіон «Єдність»

Арбітр: Дубровець П.В.; Асистенти арбітра: Дорошенко В.А., Соботюк Р.С. (всі - Житомир); Четвертий арбітр: Сташук І.І. (Чернігів); Спостерігач арбітражу: Бич Г.В. (Київ)

Група 2. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Ковалівка) 2 2 0 0 13:2 6
2 «Єдність» (Плиски) 2 1 0 1 5:2 3
3 «Авангард» (Корюківка) 2 1 0 1 3:6 3
4 «Мал» (Коростень) 2 0 0 2 1:12 0

Кращі бомбардири: г(п)
1. Бондаренко Олександр («Колос») — 5
2. Шупік Євгеній («Єдність») — 3
3. Євсеєв Євгеній («Колос») — 2

 

Група 3

«Жемчужина» (Одеса) — «Авангард» (Каховка)
17.00. Стадіон «Спартак»

Арбітр: Денисюк Д.В. (Київська обл.); Асистенти арбітра: Попельницький Д.А. (Кіровоград), Кацман О.О. (Кіровоград); Четвертий арбітр: Пономаренко М.О. (Одеса);Спостерігач арбітражу: Александренко В.В. (Вінниця)

 

«Мир» (Горностаївка) — «Балкани» (Зоря) 17.00. Стадіон «Затис»

Арбітр: Козиряцький М.С.; Асистенти арбітра: Сукравцев В.О., Запороженко Д.І. (всі - Запоріжжя); Четвертий арбітр: Бакулін В.А. (Нова Каховка); Спостерігач арбітражу:Гордієнко О.В. (Дніпропетровськ)

Група 3. Турнірна таблиця

М Команда І В Н П М О
1 «Балкани» (Зоря) 2 1 1 0 3:2 4
2 «Жемчужина» (Одеса) 2 0 2 0 0:0 2
3 «Мир» (Горностаївка) 2 0 2 0 0:0 2
4 «Авангард» (Корюківка) 2 0 1 1 2:3 1


Кращі бомбардири: г(п)
1. Стецюк Євгеній («Авангард») — 1
2. Войніков Олег («Жемчужина») — 1
3. Петришин Владислав («Авангард») — 1

 

Група 4

«ВПК-Агро» (Магдалинівка) — «Таврія-Скіф» (Роздол)
16.00. Стадіон «Ювілейний» (Новоолександрівка)

Арбітр: Омельченко О.В. (Донецька обл.) Асистенти арбітра: Попков В.О. (Донецька), Сердюк Д.О. (Полтава); Четвертий арбітр: Буяшов О.І. (Дніпропетровськ); Спостерігач арбітражу: Дяденко В.Г. (Кіровоград)

«Інгулець» (Петрове) — «Колос» (Зачепилівка)
18.00. Стадіон «Інгулець»

Арбітр: Фощій Ю.В. (Черкаси); Асистенти арбітра: Шланчак В.М. (Черкаська обл.), Білорус М.О. (Черкаси); Четвертий арбітр: Гончаренко А.В. (Кіровоград); Спостерігач арбітражу: Головко В.В. (Дніпропетровськ)

Група 4. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Інгулець» (Петрове) 2 2 0 0 5:0 6
2 «ВПК-Агро» (Магдалинівка) 2 1 0 1 3:3 3
3 «Таврія-Скіф» (Роздол) 2 0 1 1 1:3 1
4 «Колос» (Зачепилівка) 2 0 1 1 1:4 1

Кращі бомбардири: г(п)
1. Коляда Микола («Інгулець») — 2
2. Мішуренко Олександр («ВПК-Агро») — 2(1)
3. Колєсніков Віталій («Інгулець») — 2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити