Чемпіонат України серед аматорів 2015. Анонс 4 туру

20 травня 15:50
Переглядів: 152
аматори

Сьогодні команди-учасниці Чемпіонату України серед аматорів 2015 перетнуть екватор першої частини групового етапу змагань.

В той час, як одні колективи (Рух, Колос, Балкани та Інгулець) вже практично вирішили питання своєї участі у наступному етапі турніру - іншим доведеться прикласти неабияких зусиль, щоб потрапити до трійки переможців своїх груп. Прикметно, що ще жодна команда не втратила шансів на продовження боротьби у змаганнях, тому всі матчі обіцяють бути надпринциповими.

Перша частина групового етапу чемпіонату України 2015 р.

ІV тур

20 травня (середа)


Група 1

ОДЕК (Оржів) — «Опір» (Львів)
17.30. Стадіон «ОДЕК»

ФК «Вінниця» — «Рух» (Винники)
18.00. Центральний міський стадіон

Група 1. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Рух» (Винники) 3 2 1 0 6:2 7
2 ОДЕК (Оржів) 3 1 1 1 4:2 4
3 ФК «Вінниця» 3 1 1 1 4:4 4
4 «Опір» (Львів) 3 0 1 2 2:8 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Каращенко Віктор (ОДЕК) — 2 / 3
2. Іванов Роман («Рух») — 3 / 3
3. Браславський Ярослав (ФК «Вінниця») — 2 / 2


Група 2

«Єдність» (Плиски) — «Мал» (Коростень)
17.00. Стадіон «Єдність»

«Авангард» (Корюківка) — «Колос» (Ковалівка)
17.30. Стадіон «Папірник»

Група 2. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Ковалівка) 3 3 0 0 15:2 9
2 «Авангард» (Корюківка) 3 1 1 1 3:6 4
3 «Єдність» (Плиски) 3 1 0 2 5:4 3
4 «Мал» (Коростень) 3 0 1 2 1:12 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Бондаренко Олександр («Колос») — 3 / 6
2. Шупік Євгеній («Єдність») — 2 / 3
3. Євсеєв Євгеній («Колос») — 2 / 2


Група 3
«Авангард»
 (Каховка) — «Балкани» (Зоря)
17.00. Стадіон «Олімпійський»

«Мир» (Горностаївка) — «Жемчужина» (Одеса)
18.00. Стадіон «Затис»

Група 3. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Балкани» (Зоря) 3 2 1 0 4:2 7
2 «Жемчужина» (Одеса) 3 1 2 0 2:1 5
3 «Мир» (Горностаївка) 3 0 2 1 0:1 2
4 «Авангард» (Каховка) 3 0 1 2 3:5 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Войніков Олег («Жемчужина») — 2 / 2
2. Гостєв Вадим («Жемчужина») — 1 / 1
3. Пенов Дем’ян («Балкани») — 2 / 1


Група 4
«ВПК-Агро»
 (Магдалинівка) — «Колос» (Зачепилівка)
17.00. Стадіон «Ювілейний»
(Новоолександрівка)

«Інгулець» (Петрове) — «Таврія-Скіф» (Роздол)
17.00. Стадіон «Інгулець»

Група 4. Турнірна таблиця
 
М Команда І В Н П М О
1 «Інгулець» (Петрове) 3 3 0 0 7:1 9
2 «ВПК-Агро» (Магдалинівка) 3 1 1 1 4:4 4
3 «Таврія-Скіф» (Роздол) 3 0 2 1 2:4 2
4 «Колос» (Зачепилівка) 3 0 1 2 2:6 1

Кращі бомбардири: І/Г(п)
1. Мішуренко Олександр («ВПК-Агро») — 3 / 3(1)
2. Коляда Микола («Інгулець») — 2 / 2
3. Колєсніков Віталій («Інгулець») — 2 / 2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити