Чемпіонати України, Росії, Грузії і Румунії об'єднають?

10 жовтня 20:58
Переглядів: 160
Регбі

Цікаву ідею висунув наставник однієї з російських команд.

Головний тренер російського красноярського клубу «Єнісею-СТМ» Олександр Первухін розповів про те, як слід підійти до організації клубного турніру за участю команд зі Східної Європи.

«Участь в єврокубках стає вже просто необхідним для подальшого зростання клубів та популяризації регбі в країні. Що стосується участі в них красноярських клубів, то великою дурістю і недалекоглядністю буде відсторонення їх через віддаленого розташування. Приклад проведення таких турнірів, як Супер-15 і "Кубок Чотирьох Націй" показує, що при правильній організації змагань відстані - навіть набагато більші - не є перешкодою ».

«Інше питання - що з фінансами? Так в цьому випадку Красноярськ неодноразово вже пропонує брати участь в статутному фонді проведення таких турнірів своїм внеском від красноярських фірм, який би враховував витрати перельотів із Західної Європи до нас ».

«Найскладніше питання - не відстані, а терміни проведення, якщо це стосується європейських кубків. Адже проведення їх у жовтні-листопаді ще дозволяє грати в Росії в регбійних містах, а ось грудень-січень - автоматично переносить гри будь російської команди кудись на південь, а адже і там в останні роки в цей час снігу може бути по коліно » .

«Ось це є найскладнішим питанням для узгодження і включення наших команд у єврокубки. Тому, на мій погляд, більш реально почати з організації турніру з командами з Росії, Грузії, Румунії та України, чим ми й почали займатися в минулому році », - розповів Первухін в конференції на офіційному сайті клубу.

Відзначимо, що президент Федерації регбі України Владислав Булгаков, також є прихильником проведення спільного чемпіонату з командами з Росії, України, Грузії і Румунії.

Нагадаєм що львівський "Сокіл" займає третє місце в чемпіонаті України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: