Чемпіонка світу з фехтування у Тернополі відкрила власний секрет успіху

16 жовтня 15:00
Переглядів: 203
Олена Кривицька

Ніхто не заперечить, що відомі спортсмени — знакові особистості. Багато з них ставали і нині стають кумирами мільйонів хлопчаків і дівчат.

І це, погодьтеся, дуже добре. Адже для того, щоб досягти успіху в будь-якому виді спорту, необхідні не тільки талант, а й приклад тих, хто завдяки щоденній праці над собою, волі, сміливості, рішучості і наполегливості зумів піднятися на вершину.

Ось чому важко переоцінити важливість започаткованих Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення спортивно-пізнавальних зустрічей для школярів обласного центру під гаслом «Крок до успіху». 6 жовтня шестикласники Тернопільської загальноосвітньої школи №10 після завершення такої зустрічі залишали спортивний зал ледве не в захваті.

Воно й не дивно. Адже в гості до рідної школи завітала учасниця двох останніх Олімпіад у Лондоні і Ріо-де-Жанейро, призерка торішнього чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу з фехтування Олена Кривицька. Спілкуючись з юними земляками, одна з кращих шпажисток планети запевнила, що рецепт успіху і складний, і, водночас, простий. Головне — завжди вірити в себе та цілеспрямовано йти до мети. Тоді обов’язково все вдасться.

Юні вихованці відділення фехтування Тернопільської ДЮСШ №2, в якій Олена Кривицька зробила перші кроки на шляху до світового визнання, продемонстрували присутнім феєричний показовий виступ. А директор спортивного навчального закладу Андрій Рибак запросив школярів приходити до них у секцію, аби оволодіти азами майстерності цього мужнього виду спорту.

Не обійшлося, звичайно ж, і без чималої кількості запитань, автографів, селфі з чемпіонкою. На завершення ж юні фізкультурники подарували відомій спортсменці власноруч виготовлений плакат на згадку про цьогорічну Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: