Чемпіоном Євразії з водно-моторного спорту став дніпропетровець

26 серпня 11:51
Переглядів: 282
водно-моторний спорт

У Тернополі завершився Фестиваль водно-моторних видів спорту. Підсумки чемпіонату організатори підвели на прес-конференції, назвавши імена переможців.

Відтак, переможцем Кубка Євразії серед моторних човнів класу RN-2000 став спортсмен з Дніпропетровська – Дмитро Лебідь. Він, до слова, є дев'ятиразовим чемпіоном України з цього виду спорту. Друге місце посів єдиний іноземний спортмен – росіянин Юрій Глущенко. Третє та четверте місця зайняли хмельничани.

Щодо Кубка мера у класі човнів S-550, то його володарем визнали спортсмена з Дніпродзержинська, "срібло" та "бронза" – у черкащан.

Організатори також пояснили, чому цього року у змаганнях взяли участь так мало спортсменів. Річ у тім, що у Тернополі відбулося випробовування одночасно двох трас для проведення наступного року чемпіонату Світу та Європи з цього виду спорту. Відтак, у 2014-му організатори обіцяють профести масштабні змагання з великою кількістю учасників.

Додамо, що жодних травм під час Фестивалю спортсмени не отримали. Під час чемпіонату з Аквабайку зламали 3 мотоцикли, а у чемпіонаті серед човнів два рази учасники перекидалися. Втім, усі живі та здорові, а чемпіонат отримав високі оцінки від експертів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: