Через борги "Арена Львів" може змінити назву

12 липня 09:29
Переглядів: 348
Арена Львів

«Арена Львів» може змінити назву, щоб погасити борги. Цю інформацію FM Галичина підтвердив новий керівник стадіону Юрій Майборода.

«Є багато фінансових проблем і їх треба якось вирішувати. Тому також розглядаємо варіант, щоб продати назву стадіону. Наразі мені відомо, що вже були проведені певні розмови з деякими людьми, але поки що ніякої конкретики», – зазначив Юрій Майборода.

Він також додав, що наразі «Арена» боргує суми у семизначних цифрах.

«Борги за опалення це приблизно 2,5 мільйони гривень, ще 900 тисяч винні з а електрику. Також є борг із зарплати за квітень-травень. І це я ще не говорю про не здану другу чергу стадіону в експлуатацію, там борги не те що мільйонні, вони та мільярдні», – додав Юрій Майборода .

Нагадаю, що Юрій Майборода  став виконувачем обов’язків директора «Арени Львів»  11 липня . Раніше – з 2004 року він очолював управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Як раніше повідомлялось, Арена шукає рекламодавця, іменем якого назвуть стадіон. Наразі усні переговори начебто відбулись з львівським холодокомбінатом «Лімо». Якщо вони завершаться успішно, арена стадіон може отримати назву «Лімо-арена».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: