Через два роки після чемпіонату у Львові перейменували Агенцію з підготовки до Євро-2012

21 березня 21:17
Переглядів: 107
євробаскет

Львівська міська рада перейменувала комунальне підприємство, яке займалось підготовкою міста до Євро-2012.

Згідно з рішенням сесії міськради, ЛКП «Агенція з підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012» тепер називатиметься ЛКП «Агенція з підготовки подій».

Як зазначено в ухвалі, уповноваженим органом «Агенції з підготовки подій» є департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради. Керівник департаменті Андрій Москаленко у пояснювальній записці вказує, що рішення про перейменування Агенції прийняли задля виконання договору про співпрацю з приймаючим містом щодо підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 з баскетболу, підписаного між ТзОВ «Місцевий організаційний комітет «Євробаскет 2015» та Львівською міською радою.

«На сьогодні основними мотивами перейменування є завершення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та необхідність підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу, частиною процесу чого є подання офіційної Концепції Приймаючого міста, яка повинна передбачати належну організаційну структуру Львівської міської ради», – зазначив Москаленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: