Через півтори місяці у Львові з’явиться новий майданчик для стріт воркауту

28 вересня 12:00
Переглядів: 266
стріт воркаут

Як повідомили в управління молоді, сім’ї та спорту, у Львові на вул. В. Винничека, 4 через 1,5 місяці буде відновлений майданчик для заняття стріт воркауту. Старі турніки віддадуть на баланс ЛКП «Спортресурс».

«Ми говоримо про спортивний майданчик, який знаходиться на вул. Винниченка,4. Зараз біля зони, яка є для скейтерів, є зона класичного майданчика. Цей майданчик був побудований вже дуже давно і він перебував у незадовільному стані і елементи, які там були при землі, поржавівші, перегнивші.

Зараз ми зробили проект майданчика. Це буде сучасний майданчик під заняття  стріт воркауту. Там будуть передбачені різні гімнастичні комплекси, турніки. Слід відзначити, що ми дуже тісно працювали із середовищем, яке у Львові займається стріт воркаутом. Усі елементи, які там будуть розміщені, їхнє детальне розташування ми погоджували з ними», - розповів Петро Гошовський, працівник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.Минулого року ми ці елементи демонтували і за позабюджетні кошти на рік встановили турніки і бруси. Тоді до нас поступила низка звернень від мешканців, що вони по своїй надійності і силі не дають можливості виконувати більш складні вправи. Тому цього року ми передбачили в бюджеті кошти на капітальний ремонт частини майданчика, яка була під гімнастичний.

Замовником проекту є ЛКП «Спортресурс». З міського бюджету на капітальний ремонт майданчика виділено близько 220 тис. грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: