Через тиждень стартує Прем’єр-ліга Львівщини

08 квітня 13:27
Переглядів: 507
демня львів

На вихідні в середині квітня стартує новий 11-ий сезон у найпрестижнішому турнірі Львівської області – Прем’єр-лізі, до якої відтепер буде ще більше уваги від інформаційних ресурсів обласної федерації.

Змагання, які, на думку багатьох фахівців, можна сміливо прирівнювати до Другої професійної ліги України, заслуговують на особливу увагу, і їм надаватиметься пріоритет в інформаційному висвітленні упродовж наступного сезону. Та й за конкуренцією майбутній чемпіонат обіцяє вийти напруженим, оскільки серед фаворитів є низка колективів, та й несподіванки у боротьбі за нагороди теж можливі.

Попереднім чемпіоном Прем’єр-ліги Львівської області став ФК «Миколаїв», цього сезону миколаївці планують підтвердити минулорічний успіх. До речі, «Миколаїв» узяв участь у найбільшій кількості сезонів – 9-ти, до того ж – жодна з команд не спромоглася зіграти у всіх турнірах Прем’єр-ліги.

Перед миколаївським колективом в елітній футбольній лізі Львівської області тріумфував СКК «Демня», до цього відбувалася 5-річна гегемонія винниківського «Руху», також серед переможців та призерів опинялися «Карпати» (Кам’янка-Бузька), «Рава» (Рава-Руська) та інші колективи.

Цього року у Прем’єр-лізі Львівщини стартуватимуть 13 команд, і у всіх них є чималі турнірні амбіції. Ось список майбутніх протистоянтів на футбольних полях Львівщини в головній лізі обласного футболу: ФК «Миколаїв», СКК «Демня», «Фенікс-Стефано» (Підмонастир), «Юність» (Гійче), «Погонь» (Львів), «Юність» (Верхня Білка), ФК «Самбір», «Гірник» (Новояворівськ), СФК «Муроване», «Енергетик» (Добротвір), «Локомотив» (Рава-Руська), ФК «Мостиська»,  «Думна» (Ременів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: