Чергове поповнення "Прикарпаття"

09 вересня 12:44
Переглядів: 700
Default Image

 

Перед закриттям трансферного вікна франківське "Прикарпаття" попвнилось ще трьома гравцями. До речі, вони вже встигли з'явитися на полі в грі проти новокаховської "Енергії". Воротар,захисник, нападник - саме такі позиції займають новобранці.
12. Піцан Іван (воротар)
Вихованець "карпатівської" футбольної школи розпочинав рік в складі ФК "Самбір". В матчі проти "Енергії" вийшов в основному складі "Прикарпаття". Відіграв на пристойному рівні. В окремих епізодах відверто рятував франківську команду. Схоже, саме цей голкіпер займе місце Івана Локатира, який останнім часом дуже часто помилявся.
6. Андрєєв Сергій (захисник)
До "Прикарпаття" футболіст перейшов із свердловського "Шахтаря". В грі проти "Енергії" вийшов на заміну (33 хвилина, змінив Бута) та був вилучений в середині другого тайму.
15. Луканюк Іван (нападник)
Молодий нападник є вихованцем футбольної Академії донецького "Шахтаря". Та за основну команду Івану ще не доводилось зіграти. Натомість, вже залучався до складу збірної України різних вікових категорій (U16 - U18). В матчі проти "Енергії" вийшов на поле на 74-ій хвилині, змінивши Олега Веприка.
Отже, трансферне вікно закрилось. Тренерському штабу, на чолі з Петром Кушликом, доведеться створювати команду з тих виконавців, які є зараз в заявці. Як бачимо, клуб поступово покинули майже всі виконавці, які були запрошені Сергієм Турянським перед стартом сезону. Натомість, в "Прикарпатті" сформувалася "львівська діаспора"на чолі із Романом Толочко, до якої додано "старі обличчя" (Бут, Вульчин, Ревуцький, Стоцький, Локатир, Микуляк, Ковалюк). Вже найближчої суботи на власні очі зможемо побачити, що продемонструє ця команда. Та з таким хаосом в захисті на позитивний результат розраховувати дуже проблематично.
 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: