Чоловік Олени Підгрушної: "Яка Олімпіада? В Україні революція!"

09 лютого 23:55
Переглядів: 2036
кайда

Народний депутат України Олексій Кайда не поїде в олімпійське Сочі підтримати свою дружину, капітана біатлонної команди Олену Підгрушну. Свою моральну підтримку він передає за допомогою телефонного спілкування та відео-зв’язку у мережі Інтернет.

«Яка Олімпіада? В Україні революція!», – сказав Олексій Кайда, відповідаючи на запитання журналістів про поїздку у Росію на Олімпійські ігри.

Та все ж свою дружину Олену Підгрушну політик щодня підбадьорює. Дуже переживає і боїться навіть не нашкодити їй своїми емоціями.

«Я дуже емоційно переживаю і боюсь, щоб це не передалося хвилювання моїй дружині, – зізнався пан Олексій. – Але, якщо чесно сказати, переконаний, що наша збірна психологічно та фізично готова до найвищих досягнень. Цьому доказ останніх чотири роки. Тільки не запитуйте за медалі. У нас в країні вже починають розповідати маячню про винагороди за медалі. Хто скільки отримає грошей, автомобілів та квартир. Це дуже негативно впливає на наших спортсменів. Хтось думає, що це може бути позитивом. Але це тільки пилина перед очима».

У час останніх підготувань до Олімпіади Олени Підгрушної, Олексій Кайда отримав замість неї нагороду як «Герой спортивного року-2013». Це відбулося під час підйому Олімпійського прапору на навчально-тренувальній базі у селі Підгороднє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: