Чому перенесли матч "Нива" –"Буковина?

07 вересня 08:14
Переглядів: 502
нива

Третього вересня на офіційному сайті "Ниви" появилась інформація про перенесення на невизначений термін матч із "Буковиною", який мали зіграти сьогодні 7 вересня.

Четвертого вересня підтвердив перенесення матчу і офіційний сайт ПФЛ. Мотивацією для перенесення стало "скрутне матеріальне становище клубу".

Шостого вересня на офіційному сайті львівських "Карпат" появилась інформація про товариську гру "зелено-білих" із чернівецькою командою у Брюховичах о 15:00.

Відмітимо, що на офіційному сайті "Буковини" з 1 вересня відсутня будь-яка інформація.

В останні дні серпня "Буковину" залишив головний тренер команди Вадим Заяць і 12 футболістів. Але в останній день трансферного вікна чернівчани дозаявили 11 нових футболістів. Команда продовжила існування, фінансування знайшлось, гравців підписали.

Постає питання якщо команда не може виїхати в Тернопіль на матч чемпіонату через "скрутне матеріальне становище" за які гроші вона їде до Львова на матч з "Карпатами". Сумніваюся, що львів'яни, які зараз бережуть кожну копійку, профінансували цей приїзд.

Вчинок "Ниви", яка погодилась на перенесення матчу, звичайно благородний, але чому команда, яка має все для того, щоб приїхати на матч чемпіонату просить про перенесення матчу. Якби гра відбулася сьогодні, то тернополяни мали б більше шансів здобути три очки у матчі з не зіграним колективом, ніж у майбутньому матчі який не відомо коли буде зіграний і за яких погодних умов. Фактично "Нива" позбавила себе трьох очок.

Я завжди підтримував і підтримуватиму "Буковину", яка представляє західний регіон України де і так не багато професійних команд. Але проти того, щоб команди отримували поблажки. Якщо у вас є всі можливості, щоб зіграти -грайте, не можете грати знімайтеся з чемпіонату. Футбол потрібно розвивати, не тільки завдяки фінансовим вливанням, а й у професійному ставленні до нього.

Чомусь в Європі не переносять матчі через велику кількість травм гравців однієї з команд чи через важкий календар або внутрішні проблеми. Гравці виходять на поле і роблять свою роботу – це дає результат, а головне розвиває футболу і команду, як професійний колектив. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: