"Чорноморець" - "Карпати" 1:1. Післяматчева прес-конференція Костянтина Фролова

05 травня 22:41
Переглядів: 301
ФРОЛОВ

Головний тренер "Чорноморця" Костянтин Фролов поспілкувався з журналістами після закінчення матчу з "Карпатами".

- Що стосується характеру гри, то бойова гра була. Нам потрібна була перемога, і супернику потрібна була перемога. Тому на поле вийшла безкомпромісна боротьба, ніхто не хотів втрачати очки. За нашими моментам скажу, що десь нам не вистачало, напевно, удачі і, можливо, виконавської майстерності наших гравців, щоб реалізувати свої моменти в забиті м'ячі. Ми розуміли, проти кого ми грали. На мій погляд, «Карпати» за підбором гравців, напевно, в нашій нижній шістці сильніше інших команд. Саме по виконавській майстерності. Тому здобуте очко йде в актив. Все-таки ми основне своє завдання вирішуємо - збереження команди в прем'єр-лізі. Дві гри залишається, будемо грати, намагатися максимум очок набрати, щоб зайняти нормальне місце і зберегти прописку в прем'єр-лізі.

- Що сьогодні вам найбільше не сподобалося в діях підопічних?

- Я б не став говорити, що не сподобалося. Гол нам забили дуже легко. Вважаю, що індивідуальні помилки - в розташуванні, в підстрахуванні. Якось зовсім легко дали забити супернику. У першому таймі у них навіть моментів більше не було. Може, і удачі не вистачило. Ми граємо на своєму рівні. Намагаємося вичавлювати максимум з підопічних, з команди. Думаю, що по віддачі, за бажанням, по пристрасті сьогодні претензій до хлопців немає. Бракує нам трошки майстерності. Татарков, наприклад, міг сьогодні хек-трик оформити. В цілому я б більше говорив про позитивні моменти. Все-таки у нас є команда, є дух, хлопці до кінця грали, не опустили руки, хотіли здобути перемогу. Вважаю, що якість гри можна занести в актив.

- Чи був сьогодні Гладкий лідером на полі?

- У чому ви бачите лідерські якості? Ви вважаєте, що він погано зіграв? Це маєте на увазі? Гладкий зіграв сьогодні дуже корисно. Він виграв дуже багато єдиноборств, дуже багато боротьби, загострював гру, створював тиск на захисників. І гол ми забили після його скидання. Він лідер команди. Такі гравці - це окраса нашого чемпіонату. Він був дуже корисний для нашої команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: