"Чорноморець" та "Карпати" розсудить Дмитро Кривушкін

24 жовтня 13:07
Переглядів: 163
суддя

Комітет арбітрів ФФУ опублікував суддівські призначення на матчі 13 туру УПЛ. Поєдинок «Карпат» та «Чорноморця» судитиме бригада арбітрів на чолі з Дмитром Кривушкіним. 

Дмитро Кривушкін (ріст: 184 см, вага: 77 кг) народився 9 червня 1984 року. Проживає в Харкові. Нещодавно цей арбітр обслуговував кубковий поєдинок за участю «Карпат» та ФК «Суми». 

У неділю Дмитру Кривушкіну на лінії асистуватимуть Євген Петраков (Київ) та Олександр Холодинський (Лозова, Харківська обл.). Функції четвертого арбітра виконуватиме Володимир Новохатній (Київ). Делегат ФФУ – Віктор Наскалов (Мукачево, Закарпатська обл.). Спостерігачем арбітражу призначений Леонід Ярмолинський (Київ).

У суботу, 27 жовтня, відбудеться матч молодіжних команд «Карпат» та «Чорноморця». Цей поєдинок розсудить бригада арбітрів на чолі з Володимиром Новохатнім (Київ) та його асистентами Олександром Павліновим (Одеса) та Дмитром Козорезовим (Сергіївка, Одеська обл.). Функції четвертого арбітра виконуватиме Ігор Горбань з Одеси. Спостерігачемарбітражу призначений Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

А в п’ятницю, 26 жовтня, у Раві Руській гратимуть юніори «Карпат» та «Ворскли». Цю гру обслуговуватиме суддівська бригада на чолі з арбітром Сергієм Дубиківським (Київська обл.) та асистентами Олександром Горбатюком з Чернівців і Максимом Можарівським з Одеси. Четвертий арбітр – Андрій Холявко (Львів). Спостерігач арбітражу – Андрій Валенко(Львів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: