Чигринський: "Коли потрапляєш у "Барселону", відразу розумієш, що це - космос"

06 травня 16:50
Переглядів: 328
Дмитро Чигринський

Вихованець львівського футболу та захисник "Дніпра" Дмитро Чигринський згадав про часи, коли він виступав за каталонську "Барселону".

"Коли ти туди потрапляєш, відразу розумієш, що це зовсім інший рівень. Космос! Словами це важко передати. Щоб зрозуміти, треба зануритися в ту атмосферу. Там все просякнуте духом професіоналізму. Всі і скрізь. У клубі, в команді, на стадіоні...

Божевільна аура, якою, мабуть, і можна пояснити феномен каталонського гранда. Все-таки у світі вистачає прикладів, коли геніальні футболісти з тих чи інших причин не могли заграти в нових командах, а в "Барсі" майже завжди у всіх все виходить. Високий відсоток потрапляння в ціль.

Один рік - це, звичайно, не показник, якщо говорити про мої амбіції. Безумовно, я шалено радий, що отримав такий досвід, але гіркота від того, що не зміг себе реалізувати, залишилася. Одна справа - приєднатися до "Барси", а інша - залишити там слід. Я, на жаль, його не залишив. Варто було провести не найкращу гру - і газети відразу згадували, скільки за мене заплатили.

Я не знаю, як склалася саме така сума, 25 мільйонів, але Хосеп Гвардіола сказав, що такі великі гроші - це інвестиція в майбутнє. Все-таки мені тоді було 22 роки", - сказав Чигринський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: