Cтарий Збараж День села провів із спортом

19 вересня 17:58
Переглядів: 250
шашки

У неділю, 15 вересня у селі Старий Збараж, що на Збаражчині, відбулись спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту та Дню села Старий Збараж. У повітрі витав справжній „молодечий дух”, адже всі бажаючи мали змогу взяти участь у змаганнях з волейболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, дартсу, шашок та настільного тенісу.

Після тривалих спортивних баталій визначились переможці у кожному виді змагань. Так, у змаганнях з волейболу перше місце виборола команда «Старий Збараж – 2» , на другому місці – «Старий Збараж – 1», на третьому – «Старий Збараж – 3».

У змаганнях з дворового футболу пальму першості виборола команда «Страйкери», на другому місці – команда «Орел», на третьому – команда «Альбатроси».

У змаганнях з дартсу найбільшу кількість очок набрав Володимир Нечай, на другому місці – Роман Телев'як, а трете місце розділили між собою Володимир Худик, Микола Забурський та Юрій Тарабан.

Переможці та призери отримали грамоти та медалі від Тернопільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всі учасники змагань – призи. Організували спортивне свято Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Старозбаразький сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: