Даррел Мітчелл: "Нам потрібно краще зіграти у захисті - це найважливіше у баскетболі"

01 травня 11:29
Переглядів: 304
мітчел

Повернувшись на майданчик після травми, плеймейкер "Політехніки-Галичини" став найрезультативнішим гравцем першого матчу плей-офф проти "Будівельника".

- Дарреле, Желько Лукаїч казав напередодні першої гри з "Будівельником", що ти навряд чи зіграєш у ній. Це був такий тактичний хід тренера, чи ситуація справді була невизначеною до самого початку гри?

- Рішення про те, що я гратиму, прийняли безпосередньо перед початком гри. Ніхто до останнього не знав, чи я гратиму.

- Чи легко було приєднатися до команди після тривалої перерви та ще й у такій важкій грі?

- Ні, це було доволі легко, адже я не грав лише два тижні.

- Дарреле, у стартовій грі з "Будівельником" ти став найрезультативнішим у складі обох команд. Але більшість твоїх партнерів не надто вдало провелела матч.  Це у них гра не пішла, чи просто суперник не дозволив?

- Це була важка гра для цілої нашої команди! Але ми маємо ще ігри, щоб реабілітуватися за поразку та спробувати перемогти в серії.

- Наприкінці тієї гри ти діяв доволі агресивно: кілька разів кидав м'яча в ноги гравцям суперника, робив загрозливі рухи. Що тебе так розлютило?

- Та ні, я не був розлюченим! Просто намагався продовжувати боротьбу до останніх секунд матчу.

- Що насамперед слід зробити "Політехніці-Галичині", щоб зіграти краще?

- Нам потрібно краще зіграти у захисті - це найважливіше у баскетболі. Думаю, якщо нам вдасться щільніше діяти позаду, то й у нападі ми зможемо забивати "легкі" очки та закінчити гру з якнайкращим результатом.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: