Даррел Мітчелл у символічній п'ятірці тижня

08 жовтня 22:14
Переглядів: 205
politekh-dniproazot

Даррел Мітчелл у символічній п'ятірці тижня

 Минулого тижня відбулися чергові матчі чемпіонату, за підсумками яких офіційний сайт Суперліги визначає традиційну символічну п’ятірку.

Захисники

Даррел Мітчелл («Політехніка-Галичина») – 21.5 очка + 4 підбирання + 3 передачі + 2 перехоплення = 21.5 РЕ*.

Малкольм Ділейні («Будівельник») – 20.5 очка + 4 підбирання + 1 передача + 1 перехоплення = 17.5 РЕ*.

І Даррел Мітчелл, і Малкольм Ділейні, які наразі перебувають у трійці найрезультативніших гравців Суперліги, долучилися до двох перемог своїх команд, особливо сильно провівши недільні поєдинки.

Форварди

Джеремі Шаппел («Ферро-ЗНТУ») – 17.5 очка + 7 підбирань + 4.5 передачі + 2.5 перехоплення = 21 РЕ*.

Вернон Гудрідж («Хімік») – 13.6 очка + 8.3 підбирання + 1.6 блок-шота = 18.3 РЕ**.

Джеремі Шаппел, як і минулого сезону, уособлює стабільність, здобуваючи не менше 20 балів РЕ за гру. Своєю чергою, Вернон Гудрідж у трьох зустрічах (дві з них «Хімік» виграв) оформив два дабл-дабли.

Центровий

Кемерон Мур («Ферро-ЗНТУ») – 16.5 очка + 9 підбирань + 2.5 передачі + 1 перехоплення + 1 блок-шот = 20.5 РЕ*.

У першому матчі ігрового тижня Кемерон Мур встиг записати на свій рахунок перший у сезоні дабл-дабл, а в другому встановив особистий рекорд результативності в Суперлізі. «Ферро», тим часом, іде в чемпіонаті без поразок.

Крім того, окремо варто відзначити партнера Шаппела та Мура – Ренді Калпеппера, який у грі з «Кривбасбаскетом» відзначився тріпл-даблом (щоправда, в другому матчі захисник зіграв не так яскраво) і загалом допоміг своїй команді продовжити переможну серію. Ренді Калпеппер («Ферро-ЗНТУ») – 17.5 очка + 7 підбирань + 5.5 передачі = 17.5 РЕ*.

Заслуговують на увагу й показники двох «бігменів» – Дарюса Сонгайли та Ярослава Лемика. Дарюс Сонгайла («Донецьк») – 14 очок + 8 підбирань + 2 перехоплення + 1.5 передачі = 19.5 РЕ*. Ярослав Лемик «Говерла») – 13.5 очка + 3.5 підбирання = 12 РЕ*.

* середні показники за сумою двох матчів.

** середні показники за сумою трьох матчів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: