"Демня" - "Полісся" 1:0. Черговий удар від аматорів

26 липня 22:32
Переглядів: 533
кубок України

Спортивно-культурний клуб «Демня», зі статусом аматорів, який в минулому раунді пройшов «Дніпро», провів ще один хороший матч з професійною командою - «Полісся». Досить жваво почалася гра, на хороших швидкостях і в жорсткій боротьбі, в дебюті була показана жовта картка, і вболівальники побачили гол, який, правда, «Демня» забила з офсайду. Потім гра вирівнялася, і житомирська команда провела кілька випадів, хоч вони і закінчилися без результату. Можна сказати, що в нічийному руслі йшло протистояння.

Реальний перелом стався на 79-й хвилині, тоді у львів'ян був шанс вирвати перемогу, Яремчук опинився перед воротами. Нападник пробивав головою з десяти метрів, Шкільний відбив м'яч перед собою, там ще Покладок міг переправляти круглого в ціль. Однак голкіпер з другої спроби забрав-таки сферу до рук.

Проте, «Демня» дотиснула суперника. Кухарський пройшов свого опонента, навісив з лівого краю в центр штрафного, там набігав Покладок і його удар став невідпорним для голкіпера «Полісся». Потім був ще прохід Самолюка, його хороший пас і вихід Покладка один на один з порожніми воротами, але в цей раз м'яч не ліг на ногу форварду, удар не вийшов і м'яч потрапив у поперечину. 1:0 і команда з Львівської області йде далі.

26 липня. Демня. Стадіон ім. Віталія Кузіва. 17:00

СКК Демня - Полісся (Житомир) 1:0

Голи: Покладок 89

СКК Демня: Крашевській, Дикий, Войтович (Дорошенко 87), Яремчук, Демків, Покладок, Самолюк, Білоус, Терлецький (Панченко 73), Слука, Шептицький (Кухарська 60)

Полісся: Школьний, Галахов, Роспотнюк, Куделькін, Оніщук, Зайнчковській, Олексієнко, Охріменко (Демчик 34), Миколаюк, Кузнєцов, Михайленко

Попередження: Слука 36, Дикий 44 - Михайленко 7, Галахов 15, Миколаюк 90 + 1

Вилучення: Зайнчковській 90 + 3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: