Денис Кожанов: "Емоції залишилися на розминці"

28 липня 11:00
Переглядів: 257
Кожанов

Лише в суботу Денис Кожанов підписав контракт із «Карпатами», а вже в неділю вийшов на заміну у матчі проти «Говерли». При чому зіграв Денис так, ніби й не залишав команду три роки тому. Кожанов долучився до першого забитого м’яча і став автором гольової передачі другого. А після фінального свистка Кожанов приділив час на спілкування з пресою.

– Що ж, для дебюту вийшло непогано. Я дуже радий, що повернувся, але хотілося цей матч виграти. Напевно, не секрет, що ми побачили два різні тайми. Перший команді не дуже вдався, а по перерві ми почали грати набагато агресивніше, на атаку. Тож загалом непогано, але десь нам трішки не пощастило. Та й грати за такої погоди дуже важко.

– Денисе, ти вже досвідчений футболіст. Скажи, перед виходом на заміну в тобі переважали емоції Заміна емоція чи холодний розрахунок?
– Ні, емоції залишилися позаду. Вийшов на поле з розумінням того, що треба зробити результат і постійно грати на атаку. А емоції на розминці лишилися. У грі повинен перемогти здоровий смисл.

– Фанати одразу ж тепер персонально привітали...
– Приємно їх бачити у такій кількості. Лише шкода, що ми не виграли. Але й очко на виїзді – теж не погано.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: