Денис Кожанов: "Оптимізму у нас побільшало"

05 серпня 07:33
Переглядів: 212
карпати динамо

Автора переможного голу у складі «Карпат» Дениса Кожанова у грі з «Олімпіком» можна назвати одним з героїв 3-го туру Ліги Парі-Матч.

– Денисе, кожна перемога цінна по-своєму. А чим запам’ятається найбільше зустріч у Києві проти «Олімпіка»?
– Перш за все, дуже хотілось взяти реванш за минулий рік, коли поступились у гостях донеччанам з таким же рахунком. І гіркі спогади вимагали реабілітації. Приємно і самому було відзначитись, але виграти хотілось усім – тому це наша спільна заслуга. Проте час вже закінчувати святкувати, а готуватись до нових, не менш відповідальних випробувань.

– Про гол хотілося б докладніше згадати. По-перше, він вийшов видовищним, по-друге, влучних ударів останнім часом у тебе поменшало. По-третє, перед ударом обіграв колишнього одноклубника Ігоря Тищенка…
– Чесно кажучи, чому знизилась результативність, відповіді не маю. Звичайно, хочеться частіше та більше забивати. Поки що так, однак вірю, що дану статистику мені вдасться поліпшити. Розумію, що глядачі дивились за результативною комбінацією з боку, але для мене вона була абсолютно рядовою, можна сказати, робочою. Так само не пригадував особливості гри партнера по «Іллічівцю» Тищенка, а просто вирішив діяти, виходячи із ситуації.

– Забили ви досить рано. Чи було важко зберегти мінімальний рахунок?
– Не думаю, що нас можна звинувачувати у грі на утримання рахунку. Навпаки, доклали чимало зусиль, аби забити вдруге і заспокоїти ситуацію. Але вийшло так, що і одного голу вистачило.

– Поточному 3-му місцю «Карпат» поки що, мабуть, не варто приділяти багато уваги. Тим не менше, у кожній зустрічі ви переважно чули компліменти, навіть коли програли у Харкові…
– Погоджуюсь, що «Металісту» ми нічим не поступались, показавши одну з найкращих ігор, однак підсумкові цифри були досить прикрими. А наступні дві перемоги – чудовий шанс, щоб кожен з нас повірив, що можемо боротись за зовсім інші місця, ніж це було у попередньому сезоні. Напевно, оптимізму у нас побільшало, як і додалось бажання рухатись вперед.

– Раніше «Карпати» багато видозмінювались. Чи з’явились нарешті підстави, щоб не будувати колектив, а розвивати його? Зокрема, Ігор Йовічевіч замислився про єврокубки…
– Основний склад зберігся. Тому від нас будуть чекати та вимагати прогресу, пильно стежитимуть і суворіше питатимуть. Про високі місця і завдання мріє не лише наш тренер – цього хочемо і ми, гравці, і Львів – керівництво міста, його мешканці, віданні вболівальники. Багато хто знає, як тут люблять футбол, підтримують своїх на міжнародних поєдинках. А залежатиме все від нашої готовності виходити на новий рівень.

– Влітку була певна невизначеність щодо твоєї подальшої клубної долі…
– По-перше, я сам хотів залишитись у «Карпатах». Потім поспілкувався з тренером, який запевнив, що розраховує на мене і у подальшому. Тому найменшого приводу щось міняти я не бачив. Збіг наших інтересів зумовив мою ініціативу продовжити виступи у Львові.

– Які загалом враження від нового сезону Ліги Парі-Матч, від перших результатів?
– Мені здається, що буде дуже цікаво. Кожна команда чіпляється за свій шанс, відбирає очки там, де мало хто цього чекає. Принаймні, у порівнянні з попереднім сезоном інтрига має помітно зрости. Взяти хоча б нашого наступного суперника. «Чорноморець» ще не вигравав, проте знов-таки привернув до себе увагу, примусив нервувати те ж саме «Динамо». Тому всіх очікує цікавий матч, де нам необхідно підтримати взяту високу планку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: