Денис Кожанов: "Радий, що повернувся в "Карпати"

03 липня 22:24
Переглядів: 514
кожанов

Півзахисник «Карпат» Денис Кожанов розповів проекту офіційного сайту «зелено-білих» «Дивіться хто прийшов!» про повернення до львівського клубу.

- До «Карпат» повернувся з позитивними емоціями. Радий, що повернувся в команду. Тепер потрібно набирати форму, бо вже скоро розпочинається чемпіонат.

Поки не приїхав в Словенію тренувався самостійно і трохи з дублем «Шахтаря». Тому думаю, що приїхав не зовсім не в формі.

Не дуже легко із «Шахтарем» було домовитись про повернення до Львова. Але ми знайшли спільну мову і Слава Богу, що так все вийшло.

Дуже важливим було те, що саме Ігор Йовічевіч хотів щоб я повернувся в «Карпати». Це було найголовнішим. Якби не було тренерського бажання то не було сенсу сюди їхати. Я дуже радий що на мене розраховують.    

В мене були інші варіанти продовження кар’єри. Дзвонили, запитували, але я знав що повинен повернутись.  

У наступному сезоні в першу чергу потрібно покращувати командні показники, але і свої індивідуальні якості потрібно підвищувати, тому, що топтатись на одному місці ніхто не хоче. Хочеться завжди рости і прогресувати.

«Карпати» ростуть і в командному і в індивідуальному плану. Тому буде хороший колектив.

Всі хочуть щоб команда боролась за вищі місця. Всі до цього прагнуть. Дай Бог щоб ми тішили наших вболівальників і щоб вони приходили на стадіон нас підтримувати.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: