Денис Кожанов тренується з дублем "Шахтаря"

01 липня 14:18
Переглядів: 228
Кожанов

Екс-півзахисник "Карпат" Денис Кожанов прокоментував своє повернення у "Шахтар"

"Мій контракт, як відомо, належить "Шахтарю", і за львівський клуб я виступав на правах оренди. Перед початком закордонного збору "Карпат" з донецького клубу надійшло розпорядження прибути в стан гірників. 

"Причому, мені потрібно було їхати не в Австрію з командою, а в Київ. Зараз я тренуюся з дублем "Шахтаря" у столиці України. Щодо мого майбутнього ведуться переговори між "Карпатами" і "Шахтарем", а також клубів зі мною. 

Перспектива у "Шахтарі"? Перша команда на чолі з Мірчею Луческу вже розпочала підготовку до сезону в Австрії. Коротке літнє міжсезоння, і тому хто не потрапив в обойму, непросто надолужити згаяне. Але я як професіонал зобов'язаний сумлінно виконувати свою роботу, що зараз і роблю. 

Що ж стосується "Карпат", то наставник львівської команди Ігор Йовічевіч зацікавлений у моєму поверненні, однак він дуже хотів, щоб я поїхав з "Карпатами" на збір у Словенію. Пропускати закордонний етап підготовки, який в коротке літнє міжсезоння є найважливішим, було небажано... 

Мені було б приємно знову приїхати до Львова і продовжити грати за "зелено-білих". Я добре знаю столицю Галичини, вимоги головного тренера, колектив. Залишається тільки сподіватися, що рішення стосовно мого майбутнього буде прийнято швидко", - наводить слова Кожанова газета "Команда". 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: