Денис Мірошніченко: "Команда проявила характер"

20 серпня 13:16
Переглядів: 135
мірошніченко

Сильний удар захисника «Карпат» здійняв на ноги чи не весь стадіон Чернігова: Мірошніченко після класної комбінації «зелено-білих» поцілив прямісінько в дев’ятку воріт Паста та скоротив відставання в рахунку. Гол у ворота «Десни» для Дениса Мірошніченка став другим впродовж його тривалої карпатівської кар’єри. У коментарі для Інформаційного центру клубу фулбек поділився враженнями після тяжкої нічиєї в Чернігові та розповів, що говорив тренер команді у перерві. 

«Насправді, зараз дуже багато емоцій. Ми віддали чимало сил на полі, проявили характер та могли перемогти. Вважаю, ми заслужили цю нічию», – каже Мірошніченко.

«Можливо, у першому таймі для нас було дещо незвично грати за такою тактикою. Приїхав тренер з новим баченням, команда мусить до нього звикнути. У другому таймі зробили зміни, всі почали швидше рухатись та набагато цікавішою стала гра. Що говорив тренер у перерві? Перш за все, він підтримав команду та запевнив, що ми зможемо відігратись».

«Кожен футболіст радіє, коли він забиває. Це дає тобі сили. Мій гол ще більше завів команду. На полі працювали всі, без хлопців – я би не зміг забити».

«Ми були готові до цього матчу. Знали, як буде грати «Десна». Пропустили через власні помилки. У другому таймі все виправили та показали справді цікаву гру», – додав захисник «Карпат»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: