Денис Мірошніченко: "Кожен, без виключення, в команді працює на максимум"

19 квітня 10:30
Переглядів: 146
мірошніченко

Виїзний поєдинок зі «сталеварами» зафіксував третю поспіль звитягу «Карпат» та додав у скарбничку «левів» три важливі турнірні бали. Попереду на карпатівців чекає складний матч проти донецького «Олімпіка», який наразі є лідером другої шістки чемпіонату. Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався із захисником львів’ян Денисом Мірошніченком, який розповів про атмосферу всередині колективу та проаналізував, що змінилось у грі команди.

– Обігравши «Сталь» на виїзді, «Карпати» здобули третю поспіль перемогу. Згадуючи емоційні фото після матчів у роздягалці, мабуть, не варто зайвий раз говорити про позитивну ауру всередині колективу...
– Ви праві, зараз у команді чудова атмосфера. Після гри зі «Сталлю» нам дали два вихідних. У хлопців хороший настрій, трішки відпочили. Думаю, всі вже забули останній матч, попереду на нас чекає підготовка до зустрічі з «Олімпіком».

– Як гадаєш, що змінилось у грі команди та дало позитивний результат?
– З кожним матчем ми дедалі краще розуміємо один одного. Водночас, намагаємось зіграти надійніше в обороні. Кожен, без виключення, в команді працює на максимум: як на тренуваннях, так і безпосередньо в іграх. Напевно, звідси і з’являється результат. Ми дивимось тільки на наступного суперника. Не забігаємо вперед. Наше завдання – якісно готуватись до кожної гри і зробити все, щоб уболівальники повернулися на трибуни. Команда розуміє, що мусить цього досягнути. 

– Команда розуміє вимоги тренерського штабу?
– Наше взаєморозуміння на футбольному полі покращилось. Хлопці знають, що хочуть донести тренери, що хочуть бачити від нас. На тренуваннях всі стараються та працюють, тому переважно все вдається перенести в гру. Залишаються певні моменти, які потребують вдосконалення. Будемо докладати ще більше зусиль, аби команда з кожним матчем додавала в грі. Зараз для нас є головним матч з «Олімпіком». 

– У стартовій одинадцятці завжди можна знайти кілька іноземних прізвищ. Що скажеш про взаєморозуміння з легіонерами «Карпат»?
– На футбольному полі помітно, що у нас із цим немає жодних проблем. Видно, що вони прогресують від матчу до матчу. Якісно допомагають команді і в атаці, і в обороні. Окрім того, встигають добряче псувати нерви іншим командам. Через постійну роботу наше взаєморозуміння тільки покращуватиметься.

– Мовний бар’єр не заважає якісно працювати на футбольному полі? 
– Що стосується гри, то всі один одного розуміють незалежно від мови, якою говорять. Тим паче, що хлопці потроху навчаються української. Для іншого у нас є перекладачі. Жодних проблем у спілкуванні не виникає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: