Денис Мірошніченко: "Цілеспрямовано бив по воротах"

07 листопада 19:45
Переглядів: 91
Денис Мірошніченко

Відігравши у п’ятницю перший тайм за молодіжну команду, Денис вже наступного дня вийшов з перших хвилин на гру з «Ворсклою». Захисник провів цілий матч за основну команду, при цьому мав непогану можливість відмітитись голом за «зелено-білих».

«Радий, що отримав можливість зіграти. Так, відбігав ще тайм за «молодіжку», але зараз почуваюсь добре. Найголовніше, що нарешті здобули таку бажану і потрібну перемогу. Змогли потішити вболівальників і будемо намагатися робити все можливе, аби продовжувати в тому ж дусі» – поділився Мірошніченко.

«Момент, який я мав? Бланко віддав мені чудовий пас, я біг вже з думкою ціленаправлено бити по воротах. Хотів переправити м’яч у дальній кут, але вийшло, що удар заблокував Шуст. Дуже прикро, що не реалізував такий хороший момент, але це стане мені уроком. Повторюсь, головне, що команда перемогла» – розповів захисник «зелено-білих».

«Думаю, пауза піде на користь команді. У нас є достатньо часу, щоб розібрати допущені помилки, краще вивчити суперника. У Харкові чекаємо на важкий матч, з «Шахтарем» завжди викладаємось не на 100, а на 200 відсотків. Зробимо все можливе, аби гідно виглядати на фоні такої сильної команди» – підсумував Денис.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: