Денис Мірошниченко: "Поки я не розмовляв з новим тренером Карпат щодо своїх перспектив"

23 серпня 08:19
Переглядів: 208
Денис Мірошниченко

Гравець Карпат Денис Мірошниченко розповів про зміни в львівському клубі, а також прокоментував матч з Десною (2:2).

- Денисе, при новому тренері львів'яни змінили неприємну традицію поточного сезону - проводити другий тайм гірше першого. Що стало запорукою цього?

- Мені здається, основна причина - психологія. Наприклад, в грі з Олімпіком, ведучи 2:0, ми, можливо, злякалися, що впустимо перемогу, тому в підсумку так і вийшло. В інших матчах не вистачило зіграності. А до п'ятого туру ми вже притерлися. Тим більше цей раз, на відміну від попередніх, програвали, ще й 0:2, тобто нам нікуди було відступати.

- Що взагалі змінилося з появою Жозе Мораїша? Або поки рано говорити про це?

- З новим керманичем команда провела всього чотири тренування. Є вже певні зміни - як в тренувальному процесі, так і в тактиці, але, мабуть, ще дійсно рано говорити на цю тему.

- Про тактичну схему: Олег Бойчишин практикував гру з трьома захисниками і з чотирма. Яке бачення португальського фахівця і яке місце на полі він відводить Вам?

- Я дуже вдячний Олегу Івановичу за те, що при ньому встиг освоїти нове для себе амплуа - правого центрального захисника. Ця модель з трьома центрбеками була дійсно незвичайна для мене. З приводу Жозе Мораїша, то поки я з ним ще не розмовляв про свої перспективи, але, судячи з усього, він бачить мене на рідній позицій - правого захисника.

- Перший гол Десні провели Ви. Пам'ятайте, коли в останній раз забивали?

- 23 квітня 2016-го, Говерлі, на 36-й хвилині. Чому я так добре про це пам'ятаю? Тому що це був мій перший забитий м'яч за основний склад Карпат, а в Чернігові - другий.

- Як би Ви пояснили досить грубі помилки, які були допущені львів'янами (зокрема, воротарем) у грі останнього туру?

- По-перше, не назвав би ці помилки дуже грубими. По-друге, в обох випадках промахи допустили не конкретні виконавці, а вся команда, - сказав футболіст.

Наступний матч зелено-білі проведуть проти ФК Арсенал-Київ. Матч відбудеться 26-го серпня.

Пресс-служба ПЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: