Денис Силантьєв провів тренінг для львівських дітей-сиріт

05 січня 15:29
Переглядів: 468
Default Image

Чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв провів сьогодні, 5 січня, тренінг з основ плавання для учнів львівської школи-інтернат №2.

Участь у тренінг-занятті взяло понад двадцять дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей, які навчаються у школі-інтернаті №2. Заняття проходило у львівському аквапарку за підтримки голови федерації плавання львівської області Андріана Гутника. За його ж словами, такі тренінги з плавання є вкрай необхідними, адже цього року статистика щодо трагічних і летальних випадків у водоймах області показує, що велика кількість потерпілих була з числа дітей із неблагополучних сімей.

«Ми прагнемо навчити цих дітей вберегти собі життя та дати їм все те, що мають їхні ровесники. Крім того, такі діти є більш наполегливими і мають кращі шанси добитися чогось в майбутньому. Можливо, завдяки нашим урокам хтось з них стане професійним плавцем», – додав Андріан Гутник.

Тимчасовим тренером для дітей став відомий український плавець, чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв. Він показав для своїх підопічних два способи «легкого» плавання –вільний стиль і плавання на спині, адже для їхнього опанування не треба використовувати спеціальної техніки чи навчати особливої координації рухів.

«Діти дуже швидко вчаться вільного стилю, і вже за 5-6 занять вміють добре плавати. Тяжче приходиться із серйознішими видами плавання. Наприклад, «свого» стилю – батерфляю, я почав навчатися лише після чотирьох років наполегливих тренувань, адже він є доволі складний в технічному плані», – розповів Денис Силантьєв.

Як додав спортсмен, діти-сироти та діти з неповноцінних сімей краще за всіх піддаються тренуванню, адже є більш дисципліновані.

«Все, що говориш цим дітям, вони буквально схоплюють на льоту і намагаються виконати правильно. Тому вже на першому тренування я бачу хороший результат і перспективу для продовження занять», – резюмував чемпіон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: