Дербі "Юностей"

20 травня 10:40
Переглядів: 514
Богдан Костик

У неділю, 20-го травня, лідер цьогорічного чемпіонату «Юність» Гійче прийматиме на своєму полі одного з фаворитів сезону  «Юність» із Верхньої Білки. Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поцікавився думкою наставників обох команд щодо їхньої очної принципової зустрічі.

Руслан БРУНЕЦЬ, головний тренер «Юності» (Гійче):

– До зустрічі з Верхньою Білкою готуємося традиційно, як і до кожної домашньої гри. В наших суперників є чимало класних футболістів, яким приділяємо особливу увагу. Я зараз не дивлюся на турнірну таблицю. Нам потрібно відповідально підходити до кожного матчу. В недільному поєдинку переможе найсильніший, той, хто менше помилятиметься. Як на мене, гра триватиме до забитого м’яча. На жаль, наш нападник Павло Дроботій, котрий уже забив 5 голів у чемпіонаті і є одним із найкращих бомбардирів, травмований. Його не вистачало нам минулого туру в дуелі з СКК «Демня», адже через нього ми будуємо гостроту атак. Павла викликали на тренувальний збір збірної Львівської області, яка в травні грала на штучному полі, де він отримав травму. Невідомо, чи встигне відновитися до протистояння з Верхньою Білкою... Запорука успіху «Юності» (Гійче) в тому, що в нас дружний колектив, сформований із хлопців зі Жовківського району. Завдяки цьому протистоятимемо суперникам.

Богдан КОСТИК, головний тренер «Юності» (Верхня Білка):

– До дуелі з «Юністю» готуємося у штатному режимі, нічого особливого. Команда з Гійчого несподіваний, але все ж таки лідер обласної першості. Ми вивчили сильні сторони суперника, однак я не розкриватиму карти. Наш колектив мотивований на кожну гру, додаткова мотивація йому не потрібна, тим паче, в зустрічі з лідером. Усі наші футболісти чудово розуміють, проти кого доведеться грати і серйозно налаштовуються на поєдинок. На жаль, у неділю нам не допоможе наш капітан Юрій Музика, котрий відновлюється від травми. Для нас це серйозна втрата. Але попри це ми битимемося на полі до останнього.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: