Дербі "Юностей"

20 травня 10:40
Переглядів: 455
Богдан Костик

У неділю, 20-го травня, лідер цьогорічного чемпіонату «Юність» Гійче прийматиме на своєму полі одного з фаворитів сезону  «Юність» із Верхньої Білки. Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поцікавився думкою наставників обох команд щодо їхньої очної принципової зустрічі.

Руслан БРУНЕЦЬ, головний тренер «Юності» (Гійче):

– До зустрічі з Верхньою Білкою готуємося традиційно, як і до кожної домашньої гри. В наших суперників є чимало класних футболістів, яким приділяємо особливу увагу. Я зараз не дивлюся на турнірну таблицю. Нам потрібно відповідально підходити до кожного матчу. В недільному поєдинку переможе найсильніший, той, хто менше помилятиметься. Як на мене, гра триватиме до забитого м’яча. На жаль, наш нападник Павло Дроботій, котрий уже забив 5 голів у чемпіонаті і є одним із найкращих бомбардирів, травмований. Його не вистачало нам минулого туру в дуелі з СКК «Демня», адже через нього ми будуємо гостроту атак. Павла викликали на тренувальний збір збірної Львівської області, яка в травні грала на штучному полі, де він отримав травму. Невідомо, чи встигне відновитися до протистояння з Верхньою Білкою... Запорука успіху «Юності» (Гійче) в тому, що в нас дружний колектив, сформований із хлопців зі Жовківського району. Завдяки цьому протистоятимемо суперникам.

Богдан КОСТИК, головний тренер «Юності» (Верхня Білка):

– До дуелі з «Юністю» готуємося у штатному режимі, нічого особливого. Команда з Гійчого несподіваний, але все ж таки лідер обласної першості. Ми вивчили сильні сторони суперника, однак я не розкриватиму карти. Наш колектив мотивований на кожну гру, додаткова мотивація йому не потрібна, тим паче, в зустрічі з лідером. Усі наші футболісти чудово розуміють, проти кого доведеться грати і серйозно налаштовуються на поєдинок. На жаль, у неділю нам не допоможе наш капітан Юрій Музика, котрий відновлюється від травми. Для нас це серйозна втрата. Але попри це ми битимемося на полі до останнього.
За матеріалами: ffl.org.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: