"Десна" - "Нива" 2:0. Післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя

17 серпня 16:55
Переглядів: 131
Рябоконь

Наставник "Десни" Олександр Рябоконь поділився своїми враженнями після перемоги чернігівчан над тернопільською "Нивою" 2:0.

- Я б сказав, що це була не найкраща наша гра. Середня. Є питання до ряду позицій, але головне сьогодні результат. Перша перемога завжди дуже важлива. Після неї легше працюється, простіше дихається. Хлопці відчувають себе вільніше і розкутіше. Чим раніше це трапляється, тим легше потім виходити на поле. Будемо вважати, що перший крок ми зробили.

Сьогодні дебютували два футболісти у складі «Десни»: Малюку - молодому вихованцю чернігівського футболу - ми дали можливість зіграти на професійному рівні кілька хвилин, а Сухомлинов відіграв весь матч. І в цілому, виглядав гідно. Смалько більш досвідчений, а Сухомлинов довів на тренуваннях, що швидше й активніше. Сьогодні нам потрібна була швидкість, оскільки флангові півзахисники грали ближче до центру, відкриваючи всю бровку захисникам. В цілому, Сухомлинов впорався - був активний. Як для першого матчу вийшло все дуже непогано.

Щодо кубкового матчу з «Дніпром»? Центр поля ми перейдемо (сміється).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: