Десятирічні "ураганівці" поступились "Вільярреалу"

19 січня 21:16
Переглядів: 176
ураган діти

Вихованці ДЮСШ "Урагану" 2004-05 років народження провели перший спаринг у рамках тренувальних зборів в іспанській Валенсії.

У неділю, 18 січня, "ураганівці" під керівництвом спортивного директора клубу Романа Ярого провели поєдинок проти однолітків "Auto Real FS", що входить до клубної структури футбольного"Вільярреалу". Як повідомив керівник групи, юні гравці показали змістовну гру з відпрацьованими комбінаціями. "Рівень нашої команди відмітив і спортивний директор академії "Вільярреалу" Амансіо Вісенс", - говорить Ярий.

"Спершу ми пропустили контратаку, яку господарі реалізували в гол. Та за кілька хвилин Андрій Вацеба після індивідуальних дій встановив рівновагу в матчі. "Ураган" надалі переважав, створив три гольові моменти, двічі господарів рятувала перекладина від ударів Павла Скіцка. Та знову контратака – і гол господарів. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь іспанців.

У другому таймі "ураганівці" пресингували, створювали моменти, втім нам відверто не щастило. Третій нелогічний гол у наші ворота змусив нашу команду вдатись до гри з п'ятим польовим. Втім, кілька стовідсоткових моментів не реалізували Роман Татумірак, Павло Скіцко, Дмитро Федик та ін. Тож ми зазнали поразки 1:3", - прокоментував гру Роман Ярий.

Уже сьогодні, 19 січня, відбудеться міні-турнір за участі трьох юнацьких команд - "Ураган", "Валенсія"і "Депортиво".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: