"Для чого Колліна ввів додаткових асистентів арбітрів"

21 липня 23:43
Переглядів: 553
Мирослав Ступар

Відомий український арбітр Мирослав Ступар в ефірі каналу "Футбол" прокоментував два спірних епізоди, що мали місце в поєдинках другого туру чемпіонату України з футболу.

1. Гра рукою Крістальдо в матчі "Арсенал" - "Металіст"

- На жаль, позиція Віталія Романова не дала йому можливості прийняти правильне рішення. При цьому, це був розіграш стандарту і не можна сказати, що Романов зайняв неправильну позицію. Але при цьому прийняв рішення протилежне тому, яке мав прийняти. Тоді питання - для чого Колліна ввів додаткових асистентів арбітрів, які в такій ситуації повинні були чітко бачити порушення, тобто зупинку м'яча рукою Крістальдо, і допомогти своєму колезі. Романова я не можу звинуватити - він прийняв рішення, виходячи з того, що бачив зі своєї позиції - зі спини Крістальдо.

2. Гра рукою Ленса у матчі "Говерла" - "Динамо"

- У цій ситуації Анатолій Жабченко прийняв рішення самостійно. І я це рішення в якійсь мірі можу підтримати: захисник, який бачив політ м'яча; удар наноситься не з одного-двох метрів; напрямок польоту - до захисника ... Та захисник повинен був зрозуміти, що він не має права підставляти руку. Він повинен був її сховати за спину або, як раніше говорили, притиснути руку. Але цього не сталося, так що, Жабченко мав право призначити пенальті. Але, за великим рахунком, я думаю, що в Європі не завжди призначили б такий пенальті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: