Дмитро Андрієшин: "Віримо, що з Віталієм Шумським творитимемо нову історію клубу"

30 травня 11:14
Переглядів: 143
Дмитро Андрієшин

Директор футбольного клубу "Нива" Дмитро Андрієшин прокоментував призначення на посаду головного тренера команди Віталія Шумського.

— Керівництво клубу на вакантну посаду головного тренера розглядало декілька кандидатів, але зупинило свій вибір на Віталію Івановичу, котрий вдало зарекомендував себе у роботі з молодими футболістами. Ми покладаємо на нього великі сподівання, адже у штаті нашого клубу є чимало саме молодих гравців. Цьогоріч "Ниві" виповнюється 40 років. А Віталій Шумський один із тих, який свого часу цю історію творив у якості гравця. Тепер ми віримо, що разом із ним ми творитимемо нову історію нашого клубу. 

До тренерського штабу Віталія Івановича увійдуть Вадим Боженко, а також Олег Лівіцький та Олександр Стахів, які за короткий час управління командою зарекомендували себе із найкращої сторони. Наша мета — створити боєздатний колектив, який зможе виконувати серйозні турнірні завдання. — сказав Дмитро Андрієшин.

Нагадаємо, що Віталій Шумський був призначений новим наставником "Ниви" 28 травня та провів з командою перше тренування.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: