Дмитро Чигринський: "У "Карпат" не було суттєвих можливостей змінити рахуно"

10 березня 08:58
Переглядів: 161
чигринський

Дмитро Чигринський прокоментував перемогу "Дніпра" в матчі з "Карпатами" (1:0).

- Дмитро, буквально тільки що Мирон Маркевич сказав, що задоволений вашим дебютом. А чи задоволені ним особисто ви?

- У принципі, на гру мене вистачило. Але зрозуміло, що я фактично проводив перший матч після довгої перерви, і звичайно, говорити про кращі мої кондиції не можна. Але ми виграли, а це добре і для команди, і для мене. Я вірю і сподіваюся, що в наступних іграх і в ході тренувального процесу буду набирати форму. Думаю, що врешті-решт все буде так, як і повинно бути.

- Сьогодні ми побачили кілька ваших фірмових дальніх передач. Швидко починати атаку - вимога головного тренера?

- Вимоги є, але цей компонент залежить і від того, як грає суперник. Думаю, це була не найкраща наша гра. Ми не до кінця виконали тренерську установку. В принципі, віддали ініціативу супернику. Правда, більш-менш злагоджено зіграли ззаду. У «Карпат» не було суттєвих можливостей змінити рахунок. А ми свої моменти не реалізували.

- «Карпати» молода і швидка команда. Наскільки важко було протистояти її гравцям?

- Ми ж не граємо персонально. Вся команда грає на оборону. Ми готувалися, і львів'яни зіграли так, як ми й очікували. Очікували, що вони будуть прагнути контролювати м'яч. Але все одно віддали їм ініціативу. Однак повторюся: головне - перемога. Це не найгірший варіант, коли при не найкращій грі виграєш. Будемо сподіватися, що при більш хорошій грі кращими будуть і результати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: