Дмитро ДЕМ’ЯНЮК – найкращий у червні

13 липня 17:14
Переглядів: 280
Default Image

Відділення НОК України у львівській області за ініціативи його голови Миколи Кмітя обрало кращого спортсмена червня. Ним став студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк.

Останні результати відомого львівського легкоатлета не можуть не тішити. Чого лише вартий особистий рекорд Дмитра на командному чемпіонаті Європи у шведському Стокгольмі. Нагадаємо, Дмитро злетів у висоту на 2 м 35 см (!). Після цього вихованець Валерія Лебедюка переміг на комерційних стартах у польському Щецині та знову у Стокгольмі. На етапі «Діамантової ліги» у Парижі, де Дмитро виступав вперше, Дем’янюк стрибнув на 2 м 30 см і залишився за крок від медалі. У підсумку – високе четверте місце.

Конкурентом Дмитра за звання кращого спортсмена місяця був рапірист Ростислав Герцик. На етапі Кубка світу з фехтування на Кубі Ростислав дещо несподівано виборов срібну медаль в особистих змаганнях. Утім, досягнення Дмитра керівники львівського спорту об’єктивно визнали вищими. Все-таки Дем’янюк переміг на чемпіонаті Європи,  виконав олімпійський  норматив та є тепер  одним із кандидатів на поїздку  на Олімпійські ігри до Лондона.

Зараз Дмитро перебуває у Бразилії, де зі збірною Збройних сил України виступатиме на ювілейних Всесвітніх іграх військовослужбовців. Змагання в Ріо-де-Жанейро триватимуть з 16 по 24 липня.

Нагороду «Українського Сокола» отримає Дмитро Дем’янюк разом з фехтувальницею Яною Шемякіною, яка стала кращою спортсменкою Львівщини у травні. Дати нагородження спортсменів наразі невідомі. Про них ми повідомимо згодом на нашому сайті.

Нагадаємо, нагорода «Українського Сокола»  є мистецьким витвором видатних львівських митців гутного скла, професорів Львівської національної академії мистецтв Олеся Звіра і Франца Черняка. Задум нагороди – важливі поняття для кожного українця – Український птах Сокіл та символ державності Тризуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: