Дмитро Дем’янюк: «Радує не так чемпіонство, як результат»

22 червня 13:22
Переглядів: 428
Default Image

Із шведського Стокгольма до рідного Львова студент львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк повернувся у чудовому настрої. Ще б пак! Дмитро на командному чемпіонаті Європи не тільки виборов золоту медаль у стрибках в висоту, а ще й встановив особистий рекорд та повторив рекорд сезону в світі (2 м 35 см). Новоспечений чемпіон Європи охоче поспілкувався з кореспондентом нашого сайту.

- Колетив НОКу України у Львівській області вітає тебе з чудовим результатом на командному чемпіонаті Європи. Чи  ти уже зрозумів, що накоїв у Стокгольмі?

- Дякую. Та ніби нічого (сміється…). Загалом, був готовий на такий результат. До цих змагань я серйозно готувався. Підготовку сформували так, що на цих змаганнях я міг показувати непоганий результат. Тішить те, що з’явилася стабільність у стрибках. Загалом, радує не так перемога, як сам результат. Стрибок і його техніка у Стокгольмі були непоганими.

- Що відчував, коли здолав планку 235 см?

- Нічого особливого. Зрадів, що реалізував свій потенціал. Це приємні відчуття. А на цей результат я був готовий.

- Як себе налаштовував на цю висоту? Було щось особливе?

- Ні. Можливо з вигляду я був спокійним, однак концентрація була серйозною.  А так все як зазвичай: налаштовував і заводив сам себе.

- Якби тобі сказали перед змаганнями, що подолаєш рекордну для себе висоту 2 м 35 см, ти б у це повірив?

- Так. Якби не вірив, можна було б до Стокгольма не їхати.

- Чи можна сказати, що ти був на піку своєї форми?

- Думаю, це ще не пік. Стрибок ще далеко не ідеальний, важкуватий. Перспектива зростання результату у мене є. Гадаю, що можу стрибати ще вище. Треба вийти на рівень 2м 38см.

- Це уже плануєш під лондонську Олімпіаду?

- Про Лондон говорити зарано. У кінці літа в Кореї пройде чемпіонат світу. А зараз у моїх планах комерційні змагання. 25 червня у польському Щецині у мене буде комерційний старт. Після цього знову вилітаю до Стокгольма на гран-прі, а потім на Діамантову лігу до Парижа. Окрім цього, планую виступити на чемпіонаті світу серед військовослужбовців, що пройде в Бразилії. Там в основному змагатимуться професійні спортсмени.

- Чи звільнять тебе від чемпіонату України в Донецьку, який пройде на початку серпня?

- Не знаю. Утім, хотілося, щоб дали можливість належно підготуватися до чемпіонату світу. До змагань у Бразилії  у формі  себе ще протримаю, а потім потрібно скинути навантаження.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: