Дмитро Гапончук: "Якщо все буде добре, то за два тижні планую тренуватися"

03 травня 18:12
Переглядів: 178
Гапончук

Захисник "Ниви" Дмитро Гапончук, через десять хвилин після появи на полі у Івано-Франківську, покинув межі стадіону у кареті швидкої допомоги. Щонайменше два тижні оборонець буде поза грою.

— Дмитре, що сталось у епізоді з трамвою?

— Я прокинув м'яч повз одного захисника і біг в обіграш на другого. Він зіграв у м'яч і воночас мені у ногу, після чого я злетів у повітря, а потім невдало приземлився, відчувши різку біль в області ключиці. Самостійно піднятися не зумів. А тоді вибігли лікарі, мене замінили і у швидкій поїхав у лікарню, де наклали гіпс. Два дні перебував у гіпсі, а тепер ходжу з лангеткою.

— Коли зможеш повернутися до тренувального процесу?

— Лікарі сказали, що через два-три тижні. Коли пройде сім днів після отриманої травми мені доведеться зробити повторний знімок. Якщо все буде добре, то за два тижні планую тренуватися.

— Можливо відчував подвійну мотивацію у матчі проти своєї колишньої команди?

— Хотілося звичайно вийти та забити гол, допомогти "Ниві" перемогти. Відчував мотивацію, хотів зіграти якнайкраще проти колишніх партнерів. Проте до цього я відношуся доволі спокійно.

— На твою думку, підсумковий рахунок 2:0 повністю відображає перебіг подій на полі?

— Вважаю, що ні. Ми виконали більший об'єм роботи та створили більше нагод щоб забити. Але досвід взяв своє. У "Прикарпатті" виступає чимало досвідчених футболістів. Вони точно знають, коли потрібно віддати пас, коли зупинити м'яч. Відповідно можуть обіграти та забити. Але загалом наша команда виглядала непогано.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: